Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós 11,2 kg-os babámnak...

9 hós 11,2 kg-os babámnak szeretnénk venni a héten gyerekülést.9-25 kg-ig Pierre Cardin ülést néztem ki neki, van valakinek tapasztalata ezzel a márkával?

Figyelt kérdés

Az jó, hogy levehető és mosható a huzata, de rendesen vissza is lehet azt húzni ha kimostam? A többféle dönthetőség hasznos vagy inkább csak hiba lehetőség?

Bármilyen jó vagy rossz tapasztalat, esetleg más márka ajánlása érdekel csak ne legyen túl drága.


2011. jún. 22. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomnak ilyen van. Imádják! Én is szeretem Könnyen levehető a huzat, kivéve a biztonsági öv csatját, mert azt nehéz kiszedni, de megoldható, csak rá kell jönni a helyes mozdulatra. Mosásnál formatartó, könnyű visszahúzni. A dönthetőség jó, mert ha elalszanak nem nyaklik a fejük jobbra-balra. A 4 évesem nem akarja lecserélni, sírt mikor betettük a nagyobbat, így még maradt. :)


Szerintem jól kihasználható, kényelmes ülés.

2011. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van

nagyon rossz.... nem lehet rendesen rögzíteni, ha még egyszer vennék, csak isofixest vennék, ez úgy mozog az ülésen, hogy kis túlzással az ölemben is jobb helyen lenne, és itt a falunkba másnak is van ilyen és ők is arra panaszkodnak, hogy nem lehet rendesen rögzíteni

2011. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól teszitek be. A kis piros kallantyúval rögzíted az övet? Ha azt rögzíted akkor nem mozog. Persze ha kihúzod a biztonsági övet, akkor mozdul vele az ülés is, úgy ahogy te is tudsz mozogni, de ha ütközés van akkor az öv lezár, és nem mozdul el.
2011. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen azzal rögzítem, meg én is rátérdelek mikor húzom meg és még így is laza, mondjuk ütközésnél nem próbáltuk...
2011. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!