Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldurvult melegkiütésre mi a...

Eldurvult melegkiütésre mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Most, hogy felébredte a másfél évesem, összefüggő vörös folttá nőtte ki magát a melegkiütés.Egy kicsit hólyagszerű is néhol.

Megfürdettem, szabadon hagytuk a vörös helyeket szellőzni.Alvás előtt behintőporoztam.

Az orvosunk nem veszi fel e telefont.


2011. jún. 22. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
patikában lehet kapni kb 400 ft, cink oxidos rázókeverék. ez le is szárítja plusz ha viszekt, ég neki, akkor azt enyhíti.
2011. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. jún. 22. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi orvosunk a johnsons hintőport ajánlotta,az nem csomósodik,nekünk 2 nap alatt elmúlt! :)
2011. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok hintőpor, napi 2x zuhany legalább.
2011. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Hát elég durván nézett már ki, mire odaértünk a gyógyszertárba.

Még lenne valami.Holnap hosszú útra megyünk.Jó lesz ha viszünk vizes törölközőt, és közben még kezelgetem is neki?Légkondis autónk van.Tudunk hűteni is, ha muszáj.

Nem indulnánk el, ha nem lenne fontos.Sajnos halaszthatatlan ügyben megyünk.

2011. jún. 22. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

1,5 éves kisfiam ekcémás is, neki is iszonyú ronda lett a hátán az a pár picike pötty, mert elvakarta :(

Halicar kenőccsel kentem neki, az egy homeopátiás krém, kifejezetten ilyen bőrproblémákra való.

2011. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!Nem tudtam, hogy homeosban is létezik.Beszerzek egyet.

Amúgy az első válaszoló által írt rázókeverék pikk-pakk elmúlasztotta, pedig csak egyszer kentem be vele.Örök hála!

2011. jún. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!