Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Festékes lett a 6,5 hós babám...

Festékes lett a 6,5 hós babám szája, nyelve?

Figyelt kérdés

Kislányom talált egy zöld "batikolt" krepp csomagoló papírt. Egy ideig nézegette csak aztán hírtelen már a szájában is volt. Hamar észrevettem és elvettem tőle, de addigra már zöld lett a nyelve és a szája is. Letöröltem amennyire tudtam. Szerintetek lehet tőle valami baja?

Az ügyeletet egyenlőre nem érem el, és a háziorvosát sem.

Köszönöm a segítséget!


2011. jún. 22. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mosd még ki tiszta vízzel a kicsi száját. Tudod miért nem. Az én lányom imádta szinte zabálta az újságot annak idején. Hát megijedtem piszkosul. Elmondtam az orvosnak, mert féltem ólommérgezést kap. Semmi baja nem lett, de azért egy ideig dugdostam előle minden újságot, mesekönyvet.
2011. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Sajnos már alszik, és amilyen tulok vagyok, akkor hirtelen csak az jutott eszembe, hogy kitöröljem, de ki már nem mostam. Remélem azért nem lesz baj.
2011. jún. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!