Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőt és popsikrémet...

Milyen fürdetőt és popsikrémet használjak?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kislányom, nem tudom milyen fürdetőt és popsikrémet használjak, mert a gyógyszertárit nem szeretjük, a gyógyszertári popsikrém nem jó a popsijára mert csúnya piros hiába kenem, a védőnőm pedig azzal győzköd, hogy az jó, ráadásul egy éves koráig ne is használjak mást se fürdetőt se popsikrémet, ti mokortól tértetek át és milyenre?
2009. szept. 7. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya a popsija akkor a Sudocrem rendberakja. Fürdetni tényleg a gyógyszertári a leggyengédebb. Ha nem érzékeny a családban senkinek sem a bőre akkor remélhető, hogy a kicsinek sem lesz. Próbálkozhatsz a Babe készítményekkel is. Nagyon borsos az éra, de sokáig elég és kellemes az illata is.
2009. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

A gyógyszertári popsikrémet nagyon nem szerettem. Én a sudokrémet használom, és jó a nivea is. Lehet hogy nektek mivel picik vagytok a nivea kéne még ha piros a popsija. Fűrdetőkrémet mivel érzékeny a lányom bőre még most is gyógyszertárit használunk, vagy naturlandosat, pedig már 10 hósak leszünk nemsokára.

Minden jót.

2009. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ne gondold, hogy a gyógyszertári fürdető csak egy szar! 14 hónaposnak még mindig azt használjuk!

Kozmetikus/bőrgyógyász javaslatára anyósom is használja, mert nagyon száraz a bőre! Az a fürdető a legjobb!


Popsi: én Johnsos popsitörlőt használok, nem szokott piros lenni a popsija, ha mégis akkor Gabi babakrém/Gabi popsikrém (ez két különböző) Niveát is szeretem ami kifejezett popsikrém, vagy a Sudocreme.

Ezeknek a popsikrémeknek ugyanaz a hatóanyaga (cink-oxid) mindegyikben ez van csak más %-ban.

A gyógyszertári 10 vagy 15%-os a Nivea meg 20%.


A Nivea hintőporban is ez van! Az is nagyon jó pirosság ellen.

A Sudocrem az tömény cink-oxid, azzal nem kenheted naponta 6x, csak 1-2-szer.

2009. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Előző nem tudom, hol hallotta, hogy nem kenheti a sudocrem-et rendszeresen. Nekem kivétel nélkül mindenki ezt ajánlotta, orvos, védőnő, anyukák, így 16 hónapja azt is használom. Soha semmi gondunk nem volt a popsival.

Gyógyszertári fürdetőt mi az első tubust elhasználtuk, utána DM-eset használtunk, bevált.

2009. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, minden jót nektek:)
2009. szept. 7. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 7 hetes. Tiszta vízzel fürdött 1 hónapos koráig, de az kiszárította a bőrét. Johnson's top-to-toe wash fürdetőt teszek egy kicsit a vízbe újabban, és attól nem száraz a bőre. Popsikrémnek pedig szerintem a Bepanthen a legjobb, a gyógyszertári cuccok nekem se jöttek be...
2009. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amióta itthon vagyunk a J&J top-to-toe fürdetőjét használjuk (ki se váltottuk a gyógyszertárit), nem szárítja a bőrét, könnyű vele dolgozni. Utána J&J szép álmokat testápoló. Hajlatokba Gabi babaolajat használok. Popsira felváltva használom a gyógyszertári és a J&J naturals popsikremet (drága, viszont nagyon jó, csúnyán kipirult a popsija, egy nap alatt leszedte a pírt, és nem lehet vastagon kenni, hiába teszed fel a fél tubust, könnyebb, nem olyan zsíros) popsitörlőnek pedig Babysmilet használunk(4csomag 1300ft). Így vált be. Popsire esetleg próbálj ki vékonyabb pelust(Pampers ilyen, a többit nem ismerem)
2009. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is a sudocromre szavazok:)

Fürcsinek ökos-bio fürdetőt használok:)

2009. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A J&J-os termékekre a védőnőm azt mondta szerinte nem jó mert allergát okoz, kiütéses lesz a gyerek ha használom, mert szerintem is jó a J&J Natural popsikrém a kórházi csomagban volt mintadarab abból használtam egy kicsit, a pirosság egyből el is tünt, de a védőnő letolt, és mikor kérdezem, hogy használhatok e J&J fürdetőt teljesen kiakadt, mert a gyógyszertárinál szerinte nincs jobb, nekem pedig a kislányom első baba és elég tanácstalan vagyok:)
2009. szept. 7. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba, és magamra hallgattam. Első suta fürdetés óta használjuk a J&J termékeket. És nagyon bevátak. Gyönyörű a böre a kicsinek. Használd nyugodtan. A védőnő az anyukás az anyós, mi is csak tanácsot adhatunk, de te vagy az Anya, és neked kell tudni mi a jó a picinek és neked.

Lehet nem is válik be nektek a J&J, de vannak más fajták, próbálgassatok.

2009. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!