Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesetek éjszaka még iszik...

1 évesetek éjszaka még iszik tápszert?

Figyelt kérdés
Az én 13 hónapos nagyfiam még mindig igényli a tápszert éjszakára. Napközben nagyon rosszul eszik. Vacsorázni szinte nem is akar. Éjszaka éhezik meg és kéri a tápszerét. Nemtudom, hogy hogy kellene erről leszoktatni, vagy hogy gond-e ez egyáltalán. Most éppen jönnek a hátsó fogai, valószínüleg ezért sincs étvágya.
2011. jún. 23. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem iszik! Már 15 hós, de 12 hós kora óta tejet iszik! Éjszaka pedig már 6 hetes kora óta nem eszik!

Szerintem már nem kellene egy ekkora kisgyereknek már nem kellene éjszaka is enni, valószínűleg azért nem vacsizik, mert éjszaka úgy is kap tápszert! Próbáld meg belaktatni vacsira, tejbegríz vagy tejberizzsel (ha még nem kapott tejet, akkor tápszerből is készítheted) és éjszakára vizet adj neki!

2011. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 éves lesz másfél hét múlva a kislányom, és nem iszik éjszaka tápszert. Uzsonnára kap tejpépet (5 óra körül), 9 körül pedig kapja a kb. 240 ml tápszert, és alszik reggel 6-7 óráig. Próbál adni neki tejpépet vacsira hátha azt megenné, és kibírja reggelig.
2011. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislányom se eszik már 5-6 hónapos kora óta éjjel de még csak nem is iszik. Inkább nappal próbálj meg neki a többször adni enni mondjuk megvannak a fő étkezések és közben adsz kezébe ezt azt, vagy a vacsi előtt még valami laktatósabbat adj, gondolom már eszik mindent kenyérre gondolok, főzelékre és hasonlókra. Én így csinálnám a helyedben.
2011. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Másfél hónapos korától végig alussza az éjszakát -nem eszik, nem iszik semmit. Csak nappal :)
2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos kisfiam kb. 7 hónapos kora óta nem iszik éjjel, végigalussza az éjszakákat.
2011. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én fiam már 16 hós,de már 10 hós kora óta nem adtam neki éjszaka enni csak inni,mikor betöltötte az 1évet már nem írattam fel neki tápszert,este 8-9körül vacsorázik tejbegrízt,és utána csak iszik ha szomjas,napközben is csak szilárd ételt eszik.
2011. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én fiam 1 éves múlt, és kb 3 hete szoktattam le az éjszakai tápszerről, elég jó sikerrel, bár ő iszonyatosan jól eszik nap közben.
2011. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn lesz 1 éves.7 hónapos koraóta nem eszik éjjel.na nem azért mert alszik,hanem azért mert délután jól eszik.De 4x6x kelünk minden éjszaka,hol szomjas,hol a cumiját nem leli:(.
2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 23. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!