Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket raktok le a parkettára...

Miket raktok le a parkettára miután babátok lemászik a szőnyegre terített pokrócról?

Figyelt kérdés
Próbáltam pléddel de azt felgyűrte de semmit nem ért mert ugyan úgy a parkettán mászott, kúszott. Olcsó megoldások érdekelnének.
2011. jún. 23. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit...hozzá kell szoknia ugy is...
2011. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyankor, mikor lemászott róla, már nem tettem le semmit. Naponta felmostam, és az egész lakást bejárta.
2011. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első babám de nem fog a pocakja felfázni? Ti a szőnyegre sem tesztek le semmit? Mennyi idős a babátok mert az enyém 7. Akkor ne aggódjak, hogy felfázik a pocakja?
2011. jún. 23. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmit, nem fázik meg. Viszont alsó szomszédnak füldugó és sűrű elnézéskérések.

De lehetőleg fordított sorrendben.

2011. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg habtapit vettünk, mert úgyis mindig mellette játszanak a babák :))) annyit, hogy ne legyen "mellette" :)

De ilyenkor nyáron szerintem simán játszhat a parkettán, nem kell pléd, szőnyeg.

2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se tettem már le semmit. Arra ment ahova akart :) A pléd az csak még jobban hátráltatja a mozgásban. Nyugi ne fog felfázni :)
2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat. Aki meg írtak köszönöm szépen a választ. :)
2011. jún. 23. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hónapos,tegnap kúszott le először a parkettáról,én nem tettem le neki semmit,így jobban élvezte a kúszást,és így hogy nem volt semmi a talpa alatt ma ült fel először a hintázásból.

A baj csak az,hogy napi 2x kell felmosnom.

2011. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem teszek semmit a parkettára, lehetetlen is lenne, mert az egész lakást bejárja kúszva a 7,5 hónapos kisfiam.

Felfázni nem fog.

A puzzle szőnyeg a szobájában 6 négyzetméteren van lerakva, de azt unja, keveset tölt rajta játékkal, most a kúszás a mániája, egész nap meg sem áll!

Annyi, hogy zoknit mindig adok rá, de egyébként egy rövid ujjú bodyban van, a térde-keze nem fázik, a hasán meg ugye ott a ruha!

2011. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én se tettem le semmit... :)
2011. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!