Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hónapos babát letehetek...

Egy 6 hónapos babát letehetek már szőnyegre? Nem fog fázni?

Figyelt kérdés
Félek,hogy most már veszélyesebb az ágyon és attól is,hogy nem tud normálisan fejlődni,ha nem teszem le.Csak a nappaliba tudom tenni,mert ott fér el,csakhogy ott jó ha 21fok van.
2011. márc. 4. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 4 hónapos korától a szőnyegen él (már 17 hónapos).:) Leterítettem egy vastagabb plédet és arra tettem. A pelus egyébként nagyon sokat véd.
2011. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell jobban felöltöztetnem?Vagy kis cipőt adni rá?Bár azt lerúgja.
2011. márc. 4. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:

én már 2 hónaposan letettem a földre :O

leterítettem egy nagy pokrócot, arra a játszószőnyeget! akkor február volt, nálunk 19-20 fok van, ehhez szokott :)


6 hónaposan az enyém már nem maradt meg a szőnyegen, mászott, ült, akkor próbálgatta, hogy tud felállni. szerintem tedd le, ha nagyon félsz, hogy megfázik, adj rá egy plusz réteget, de szerintem szükséges a fejlődéshez, hogy letegyük, így nyílik ki előttük a világ!

2011. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meleg van, 23-24 fok és 2 hetes kora óta lerakom úgy hogy pelenkázó szivacs, vastag pokróc 4 rétegben összehajtva, ő meg másik vastag pokróccal betakarva. Hozzá akartuk szoktatni hogy a mindennapos zajban is aludjon, ne kelljen később lábujjhegyen járni.
2011. márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az ideális hőmérséklet a babáknak a 21 fok. nyugodtam tedd le. nálunk 19-20 fok van, és csak egy sima pokrócra teszem a szőnyegen az 5 és 1/2 hós lányomat, de kb. 2 perc múlva már a fotel alatt van, vagy bárhol máshol a pokróc mellett. az is igaz, hogy nekem 3. baba, így már nem féltem túl:))
2011. márc. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is letettük a lányunkat, mert az ágyról már legurult volna. szerintem próbáld ki, hogy egy réteggel többet adsz rá, tehát a body tetejére adsz egy vékonyabb felsőt, majd kiderül, hogy melege van-e. Cipőt semmiképpen ne adj rá, elég egy vastagabb zokni.
2011. márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Megpróbálom.Szép hétvégét nektek.:-))))
2011. márc. 5. 07:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le te is mellé, ha te nem fázol, ő se fázik
2011. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!