Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illetlenség lenne szólnom?

Illetlenség lenne szólnom?

Figyelt kérdés

Nem teljesen ide való téma.

Anyósom rendszerint 21 óra után hív minket,mert akkor olcsóbb.A kicsi 8 után alszik,mi ilyenkor fürdünk.Sokszor fel is ébreszti a gyereket/5 hós/Nem vettem fel,mert fürödtem 2x hívott egymás után,és addig csörög míg a hangposta be nem kapcsol.Aztán hívta a párom aki kint volt.Persze felébredt a babóm.Tiszta ideg vagyok,mert ilyenkor nem alszik vissza csak 11 fele.


2011. jún. 23. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem illetlenség. Az az illetlenség, hogy olyankor telefonál amikor tudja, hogy a pici babák korán fekszenek. Nyugodtan mondd meg neki, hogy akkor már ne hívjon, ha pedig annyira beszélgetni akar, akkor ne az a pár forint tartsa vissza.
2011. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha magától nem tudja...

Ha véletlenül sem akarsz a lelkébe gyalogolni, akkor mellékesen elmondhatod, hogy képzelje, ha felébred a pici nagyon nehezen alszik vissza.

Vagy azt, hogy elalvás után kihúzzátok a telefont. Ha nem használ, akkor meg is tehetitek. Erről elég könnyű amúgy elfeledkezni esténként. Mármint a kihúzásról.

2011. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem illetlenség!Az első a gyerek, és,hogy te ki pihend magad!Én biztos szóvá tenném!!

Esetleg beszéljetek meg egy fix időpontot vele, amikor azonnal fel tudod kapni a telefont.Nekem is 5 hónapos a lányom, és tombolni tudok, ha valaki fel kelti, mert ő sem egy gyorsan vissza alvós.

2011. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
A telefon ne legyen a gyerek szobájában,akkor nem fog felkelni rá.
2011. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, de az én véleményem szerint a párodnak kellett volna neki szólnia. És nem most, hanem már régen. Elvégre az ő anyja. Te meg a felesége vagy és a pici a gyereke, mégiscsak hozzátok kellene inkább ragaszkodnia.

Ha te szólsz, összekaphatsz az anyóssal is és a pároddal is.

Valahogy rá kellene venni apucit, hogy állitsa le a nagyit..

2011. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Már bocs, de miért nem a párod szól, az ő anyukája, nem?

Szerintem neki kellene tenni valamit.

2011. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
esetleg a telefont lehalkítani? Gondolom vezetékes a telefon, nem? Ha akkor olcsóbb, akkor találjatok ki valamit, hogy a gyerek ne hallja a csörgést. Anyós is kíváncsi a gyerekre, és ha a telefonszámlával spórol, akkor abból vesz majd a gyereknek ajándékot. :)
2011. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem illetlenség,nyugodtan szólj neki!A párodat nem zavarja ez a dolog?
2011. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:) Hát sok ajándékot még nem kapott a spórolt pénzen.

Párom holnap szól neki.Megmondja,hogy fürdés vagyis 7.30 után ne telefonáljon.

Annyira eltudja találni,hogy a lehető legrosszabb időben hívjon.A kisfiam most aludt vissza,de nagyon nyafogós volt és ilyenkor nagyon éberen alszik.

Köszönöm a válaszokat!

Jó éjt Nektek!

2011. jún. 23. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért is lenne illetlenség szólni? Én nem vártam volna 5 hónapot, az tuti.

Egyébként meg váltson díjcsomagot a kedves mama. Ha T-Home-os, akkor ott a hoppá csomag és éjjel nappal ingyen hívhat benneteket. Javasoljátok neki.

2011. jún. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!