Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák akiknek 1,2...

Azok az anyukák akiknek 1,2 esetleg 3 gyerek után havi szinten 30-50 ezer forintot kell beosztaniuk kajára, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Miket főztök,hogy tudjátok beosztani?
2011. jún. 24. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a havi 50 ezer egyáltalán nem kevés kajára. Nálunk sem jut több, sőt szerintem kevesebből kijövünk, mégis van minden, hétvégén húsleves, rántotthús, stb.

Drága alaponyagokat nem veszek, nem járok biopiacra, mindent akkor veszek, ha már lejjebb ment az ára. Idén még nem vettem dinnyét pedig az egyik lányom kéri, de majd kap ha itt a szezonja.

Nagy adagokat főzök mindenből és azt esszük 2-3 napig, nem akarok és nem is tudok keveset főzni. Így is sokkal olcsóbb, mint minden nap mást főzni.

Csak napi 1x van meleg étel délben, este mondjuk kenyér, felvágott, virsli, rántotta, hagymás sült máj kenyérrel, melegszendvics, stb.

Megszokott dolgokat veszek aminek tudom az árát, semmi extrát.

2011. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először ott érdemes kezdeni, ha az embernek kevesebbet kell beosztania, mint az igény, hogy visszamenni a legfőbb alapanyagokig. tehát fagyit, sütit, mindent amit csak lehet saját magunk készíteni. így nem kell egyből mindenből a tescosat venni, maradhat a minőségi, egészséges táplálkozás egy kis plusz energia és időráfordítással.


lehet nagy mennyiségeket vásárolni egyszerre nagyobb üzletekben, amit lehet, lefagyasztani. (pl. kenyeret is, fogyasztás előtt kiveszed és friss) nem szabad hagyni, hogy elaprózódjon a pénz a kisboltban vásárolt ezzel-azzal. észrevétlenül, de így sokkal többet költünk, ha hétközben ki kell pótolni a készletet

2011. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!