Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a kórházban hogy...

Szülés után a kórházban hogy oldottátok meg a wc-re és mosakodni járást, ha veletek volt a babátok?

Figyelt kérdés
A szobatársra bíztátok? És ha megbízhatatlan "kissebbségekkel" leszek egy szobában?
2009. márc. 25. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van a babáknak egy "kiskosár"-kiságy helyett-,ahova berakhatod a babádat. Ilyenkor még úgyis csak esznek és alszanak.
2009. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
betoltam addig a csecsemősökhöz. Szerintem minden kórházban van ilyen megoldás. Nem kell egész nap veled legyen , lehetetlen. Ezért vannak a csecsemősnővérek.
2009. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is figyelniük kell a babákra.Ahol én szültem,mindig megkérdezték,hogy nem-e akarok pihenni vagy tusolni.
2009. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként gondolod, hogy a "kisebbség" agyonüti a babádat amíg Wc-n vagy, vagy mi?
2009. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Elözö vagyok.Általába nem raknak össze a kissebbséggel,ha van elég hely.
2009. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
a kisebbség is gyereket szülni megy oda, szerinted ők kárt tennének benne? Vagy netán ellopnák? Miért kell mindig általánositani? Magyar nőkben is van épp elég bunkó!!!!
2009. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nahát engem összeraktak a kisebbséggel, és nem a jómodorú fajtából. Sőt még a csecsemősökre sem lehett bízni a gyereket. Így beraktam a kis kosárba miután evett, akkor nyugi volt min. fél órát és akkor intéztem a tusolást. Én alig vártam, hogy haza mehessek. Borzasztó volt.
2009. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-an voltunk egy szobában és reggel 7-től este kb. 9-ig voltak velünk a babák. A zuhanyzást akkor ejtettük meg, amikor nem voltak ott a babák. Egyéb esetben megértük a másikat, hogy figyeljen a babánkra. Ha bármi gond lett vna, azonnal csenget a nővérnek. Arra is volt lehetőség, hogy a csecsemőosztályra bevigyük a picit napközben. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2009. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem egész nap bent volt a baba, és a csecsemősök kifejezetten fintort vágtak ha be mertem hozzájuk kérdezni bármit is. Ketten voltunk a szobában, így a szobatársam vigyázott rá amíg a dogokat intéztem. Kisebbségek ide vagy oda, amíg a kórházban voltam, jött egy biztonsági őr, aki végigjárta a kórtermeket mert sok volt a lopás.
2009. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Nikcsi ***** válasza:
100%
En kulfoldon elek es szultem. Itt a baba a nap 24 orajaban veled van a tolhato kiskosarban. En wc-re vittem magammal, sot zuhanyozni is. :) De volt rajta egy olyan riasztoszeruseg is, ha elforditottam egy kulcsot benne es kivettem (vittem magammal) akkor beelesedett es ha barki benyult akkor elkezdett sipolni. Hihetetlen :)
2009. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!