Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának a tápszert...

1 hónapos babának a tápszert milyen mam cumival adjátok?

Figyelt kérdés
A 0 hónapos kortól ami van az híg folyadékhoz van, a 2 hónapos kortól adható cumi van közepes sűrűségű folyadékokhoz
2011. jún. 25. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hetes korában váltottunk a kettes lyukúra (2 hónapos kortól), mert akkor már elfáradt az egyes lyukún. De babája válogatja egyébként. Ha simán kiszívja, akkor nincs baj, akkor nem kell még váltani. De ha nem eszi meg, elfárad, akkor már lehet a nagyobb lyukút használni.
2011. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapos koráig az egyessel adtam neki a tápszert.
2011. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapos koráig az egyesből adtam neki.
2011. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7-8 hónapos kora körül váltottam 2-re, 10-11 hónap körül 3-ra.

Tényleg babája válogatja. Ha nem fárad el nagyon, maradhat a 0+ -os. (pl.ha kettőt szív, egyet nyel - szerintem jó neki) Én így figyeltem. Mikor már sokat szívott, akkor cseréltem. De soha nem az "utasítást" néztem, hogy melyik hány hónapos kortól ajánlott.

2011. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!