Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt gyógyult be...

Mennyi idő alatt gyógyult be a babátok köldöke?

Figyelt kérdés
és hogyan zajlott?
2011. jún. 25. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak még a kórházban a 3. napon leesett a csonk úgy hogy észre sem vettem.Nagyon szép volt már neki igy itthon nem kellett különleges bánásmóddal tenni.
2011. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia!


2 hetes korára leesett a csonk is!minden nap alkohollal töröltem 3-4* plussz hintőpor,most 8 hetes és gyönyörű a köldöke!

2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

24 napos és még sebes, néha váladékozik.. ilyenkor mi van?

a kétségbeesésen kívűl?

2011. jún. 25. 11:06
 4/12 porcukormókus ***** válasza:
A 7.napon esett le a csonk, és kb. egy hétig még tisztítottuk alkohollal plusz hintőporral(amit a doki írt fel). A csonk leesése után mág addig kell ápolni, amíg váladékozik, és legyél jó alapos, mert állítólag be tud büdösödni. Mi 2-3szor csináltuk meg neki naponta.
2011. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 porcukormókus ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha nagyon aggódsz, akkor inkább hívd fel a védőnőt vagy a dokitokat, az a biztos!
2011. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem büdös, figyelem. csak sokallom a gyógyulási időt...
2011. jún. 25. 11:17
 7/12 anonim ***** válasza:
11 naposan esett le a köldökcsonk, és után még 1 hónapig vérzett neki.
2011. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 hetes volt mire leesett.

Betadinnal kend neki!

2011. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 27 napos korában esett le,és még kb 2 hétig kellet alkohollal fertőtleníteni!Azóta nagyon szép a ködöke!!!!
2011. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 1,5 hét után esett le a csonk, utána már mondta a doktornéni, hogy nagyon szép, heti egyszer babaolaj és kész.

Viszont nekünk is váladékozott pár hét múlva kb. 7 hetesen és piros is volt a kilógó rész. Mint kiderült vadhús kinövés volt, doktornéni lekezelt valami lápiszolással, most 9 hetesen megint, mert marad még egy kis piros husi, de már sokkal szebb neki. :)

2011. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!