Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ollóval vágjátok le...

Milyen ollóval vágjátok le kisbabátok körmeit?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a biztonsági olló nem éppen megfelelő erre a célra, hiszen "biztonsági", ezért tompa a vége, így nehezebb is levágni vele a pici körmeit.
2011. aug. 15. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt "babaolló", de nem tudtam vele levágni a lányom körmeit, mert be sem fért a körme alá, olyan picikék voltak az ujjai. Én hagyományos körömcsipesszel vágtam neki, azzal gyorsan és egyszerűen ment a dolog.
2011. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztonsági ollóval vágom, mert annyira ficánkol, hogy csipesszel nehezebb.Hát a sarkokba tényleg nehezebb ezzel az ollóval, de megoldható a dolog:)
2011. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sokáig,kb 1,5 éves koráig babaollóval.most már a mi kisollónkkal vágom.2 éves
2011. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én még a lekerekített végű babaollóval vágom (2 éves) nekem nincs vele bajom, mivel nem a végével vágsz, hanem az élével szerintem teljesen jó
2011. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezdetektől fogva csipesszel vágom neki, soha nem történt még baleset.
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Babaollóval próbálkozom. Ha nagyon nem megy ( a sarkokban) akkor előveszem a "felnőtt ollót" és azzal, vagy csipesszel.

2 éves múlt.

2011. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A hagyományos babaolló nekünk túl vastag volt, azzal nem tudtam vágni. Vettem a dm-ben másikat, olyan, mint egy sima bőrvágó olló, vékony, csak a vége kerek, azzal tökéletesen lehet vágni. A sarkok sem okoztak soha gondot.
2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sem ment a babaollóval, mi a csipesszel vágjuk neki. Viszont nekünk szerencsénk van, mert imádja, sokszor kéri, hogy vágjuk le a körmét :D
2011. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A babaolló a kukában végezte. Vettem körömcsipeszt (babáknak valót), ez tökéletes! Pillanatok alatt végzünk a körömvágással!
2011. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
babaollóval,az első hónapban voltak vele nehézségeim,azóta simán megy.
2011. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!