Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év feletti babátoknak...

1 év feletti babátoknak milyen konkrét, kész termékeket szoktál venni?

Figyelt kérdés

pl. Danon vaníliás krémtúró, így gondoltam a konkrétot. Vagy Scooby Doo termékek [link]


Melyek a tartalmaznak esetleg kevesebb tartósítószert és ilyeneket?


2011. márc. 19. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Milupás vagy Nestlés gyümölcskompót, baba desszert (túrós, vaníliás, kekszes), baba joghurt (banános, barackos, epres)

Nestlés vagy Milupás folyékony tejpépek

Füstli virsli, a sima, vagy a sajtli

Valdor csirkemell sonka

Teavaj

De, hogy ezek is mennyire egészségesek nem tudom, mert hiába vannak ráírva, hogy tartósítószer és színezőanyag és egyéb mentes, de így is annyi összetevőből áll.....


13 hónapos kislány anyukája

2011. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja! Én is nézem, hogy miből készítik, de annyi minden van felsorolva.

Na meg a kenyér, a múltkor kérdeztem a Tescoban egy péktől, hogy ami nincs becsomagolva, az is annyi mindent tartalmaz-e, mint a zacskós és azt mondta, hogy persze. Térfogatnövelő és társai, hát köszi. Már minden méreg.

(Kisfiamon most jött ki ekcéma szerű folt a lábán és a nyakán is vannak pöttyek, ezért pörgök ezen ennyire. Mit adjak neki így?)

2011. márc. 19. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Van kenyérsütőtök?? Ha igen, otthon is tudsz kenyeret készíteni...tudom, abban is van adalékanyag az élesztő, de kell bele, mert nem kelne meg, de abba csak az kerül amit te beleraksz, nagyon sok félét lehet készíteni, a lányom szereti az itthoni kenyeret! Amúgy csak kiflit adok neki, ha nem sütök kenyeret.

Nagyon kivédni nem tudod, mert hidd el a bio sem bio, csak az amit te megtermesztesz!

2011. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lidlben veszem ezeket:

- Milbona gyümölcsjoghurt (natúr joghurt+gyümi nálunk nem jött be, így kénytelen voltam gyári gyümölcsjoghurtot keresni) - szóval a Milbonában nincs olyan mű cucc, mint a Danone-ban pl, és tele van jó nagy gyümölcsdarabokkal. Barackos, almás és körtés a nyerő nálunk

- From'Dor tömlős natúr és sonkás sajt, szintén műcucc-mentes, és nem olyan bűn sós, mint pl. a Camping

- Twinner szeletelt pulyka- és csirkemellsonka, csak husiból készült, nincs benne bőrke és társai

- Dulano márkájú májas, szintén bőrkementes, husi, máj és szalonna van benne.

2011. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hercsi mell sonka

jogobella joghurt

nöm joghurt

nálunk van egy pékség, tartósítószer mentes termékeket árul, onnan kap kalácsot, kenyeret

vázsonyi kifli

veszprémtej és s-budget kefir

bio-tej

kinder tejszelet

buláta

abonett

alnatura almás keksz

teavaj

flóra margarin

2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Egyébként nincs kenyérsütőnk, de gondolkodom rajta.
2011. márc. 21. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Danonet biztos ne adjál, abban van a legtöbb adalékanyag, plusz mint tejtermék is gyenge minőségű, válaszd pl. az Alföldi tejtermékeket. A Délhús készítményeiről úgy tudom glutén és szójamentesek, én még nem adok neki 2 éves kora előtt felvágottakat, virslit.
2011. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ja és a Pick az egyik legigénytelebb már ami a Magyarországra szánt termékeket illeti.
2011. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!