Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10hós babátoknak van ilyen...

9-10hós babátoknak van ilyen furcsa szokása?

Figyelt kérdés

Az én babám rendre azt csinálja,hogy közel mászik az arcomhoz és elkezd a számba turkálni (most ilyenkor megszámolja a fogaimat,vagy ilyen érdekes,hogy nekem van?) :)

vagy pl.ülök, feláll a hátamnak támaszkodva és huzigálja a hajszálaimat

vagy egyszerűen csak lehúzza a pólóm és elkezd szopizni.

így önállósodik? :))


2011. jún. 26. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, a legtöbb baba csinál ilyet, ismerkedik a környezetével, veled is így "játszik".


Lesz ez még így se. :D Enyém ennyi idősen nem lehetett más nőnek odaadni, mert nem hitte el, hogy csak nálam van tejci, mindenkit meg akart "kóstolni". Szerencsére hamar kinőtte.

2011. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hónapos.Mindig sikít,ha sétálunk,ismerősökkel találkozunk vagy ismeretlenek körbe rajongják.Ő így fejezi ki az örömét :)

De ezt a sikítást úgy képzeld el,hogy van hogy több utcát végig sikoltoz:D

Volt már rá pl mikor megkérdezték tőlem h mi a baja a gyereknek:) én meg mondtam h semmi csak örül:)

2011. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fiam, is imádott a számba turkálni, és visított örömébe:-)
2011. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen:))

És rettentően élvezi,nagyokat nevet rajta(m).

2011. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 14 hós fiam is imád turkálni a számban,végigtapogatja az összes fogam!A barátok szoktak nevetni,hogy biztos fogorvos lesz a gyerekből!
2011. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minket ki szokott röhögni a 9 hónapos lányom, hangos kacajjal.Tegnap fürdés közben lefröcskölte az apját, és kiröhögte utána, de szó szerint.Valamelyik nap meg lerúgta a pelenkázóról a popsikrémet,és szintén kiröhögött.Újabban utánoz minket.Ha megpuszilom, utána cuppog a kis szájával hangosan.Mi is utánozzuk őt, azt is imádja.A hajszál húzogatás már régóta alap nálunk is, már nem tudom elég rövidre vágatni a hajam.Ha talál valami szöszt a plédjén, nézegeti, mintha valami kincs lenne.a múltkor eldobta a távirányítót, hogy felcsippenthessen egy szöszt.Ő még nem áll, nem is mászik, de nagyon okos, az biztos.A számban még nem turkált, de az arcomat már megkarmolta véletlenül.
2011. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Nagyon egyszerű: ne engedd, hogy a szádba turkáljon.Ne nyisd ki!:))

Egyébként nincs ezzel semmi baj, nyitott, érdeklődő a babád.Nekem is szokta húzni a hajam, de én mindig leállítom finoman.Mondom neki, hogy ez anyának fáj, és olyan, mintha megértené.A szopit meg engedd neki!

2011. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) össze szoktam szorítani a szám,akkor meg úgy nézeget,mintha valami ufó lennék :) és akkor meg az orromba nyúl be:-D szóval inkább a számat nyitom.
2011. jún. 26. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
:))Ez aranyos! Hogy mi minden érdekli a piciket!!:)
2011. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!