Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlotok?

Milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van néhány elképzelésem, tudnátok segíteni melyik babakocsi lenne a legmegfelelőbb?

2in1 kocsira gondoltam (hordozónk már van). Városban, illetve kisebb utazásokra használnánk. Szeretném, ha vízszintesig dönthető lenne a háttámlája illetve ne legyen túl kicsi a mózes része. Két irányból tolható jó lenne.

Kérlek ne írjátok, hogy nézzek szét a neten, mert már megtörtént, csak nem igazán tudok dönteni. Max. 100EFt-ot tudunk rászánni.


2009. márc. 25. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
100e ből bármilyet megveszel az rengeteg pénz...én 3 kerekű chiccot vettem 45 e ért anno
2009. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

lengyel gyártmányt

és NE bolygó kerekűt, mert az valami borzalom, nem lehet irányítani!!!!

2009. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ehhez esetleg mit szóltok? Jó lehet? Valami hasonló szépet szeretnék. (bár ez relatív). Kisfiam lesz


[link]

Bár ez 3in1

:D

2009. márc. 25. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is 3in1 volt Graco márkájú. Nálunk ezzel csak az volt a bibi, hogy mi 3 hós korára kinőttük a fekvő felületét. Egy jó tanács, nézd meg, hogy gyárilag beépített szűkítő ne legyen benne, mert azt egy nagy baba hamar kinövi. Én nem tudtam, hogy mekkora babót fogok szülni (4280 és 58 cm-lett). Szóval erre azért figyelj. De ahogy néztem a képeket sztem ezzel a típussal nem lesz gondod.

Mégy egy dolog, lehet bolygó kereke, én nagyon szeretem, de nem mindegy, hogy melyik kerék a bolyó! mindenkép a hátsó legyen, mert úgy könnyebb irányítani.

2009. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ehhez mit szólsz?

nincs benne a hordzó.

[link]

2009. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tetszik ez is, csak a másik (lehet csak a minta miatt) kicsit jobban. De az ára elég kedvező. A 90000Ft-on azért hezitálok, hogy megéri-e ennyiért megvenni.
2009. márc. 25. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is kisfiam van, és mi ilyet vettünk, és nagyon tetszik, teljes mértékben meg vagyunk elégedve a kocsival. ez 2in1, de lehet pluszban hordozót is venni hozzá.

[link]

2009. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne vegyél túl drága kocsit, mert az nehéz is, és hamar le kell cserélni egy esernyőkocsira.Én graco quattro tourt vettem első kocsinak és most szereztem be egy maclaren triumph ernyőkocsit amit már 6 hós korától használhatunk és csak 5 kg
2009. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Szia!

Én ezt a babakocsit vettem mózessel a vaterán, nagyon jó, könnyen csukható, nyitató, a vázt a tárolóban vagy a kocsiban lehet hagyni, s a mózesben pedig fel lehet vinni a babát a lakásba. Ha szülőkhöz megyünk, míg pici a baba, nagyon jól alszik a mózesben, nagy, kényelmes mint az ágy, mert fa az alja, s matrac van rajta. A huzata mosható.

Könnyen irányítható, arra megy amerre akarom, s nem rázkódik a térköves úton sem.

Teljesen dönthető az ülőrésze, azt is le lehet venni a vázról s akkor könnyebben tárolható. Nagy az ülő része, akár 3-4 éves koráig elfér benne a baba.

Nekünk nagyon bevált, ha elmész a brendonba, ott megtudod nézni, s ha tetszik vaterán licitálhatsz rá. Újjonan 170 ezer a mózes a sport résszel, s a vaterán 90-ből kijön.

2009. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!