Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradandó-e vagy csak időszako...

Maradandó-e vagy csak időszakos jelenség? Ma vettem észre, h ha a babám közelről néz vamit, akkor kancsalít egy kicsit! Eddig még ezt nem tapasztaltam! Ugye kinövi? 4,5hós

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kancsalított. nem marad így elmúlik.
2009. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fókuszál. :) Nem annyira erős még a szemizom.
2009. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok baba kancsalít néha. Még nem annyira összerendezett a szemmozgásuk, mint később. Főleg olyankor látványos a kancsalítás, ha nagyon közel van a szemükhöz, amit néznek (pl az öklük). Általában kinövik .
2009. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megijedtünk és megkérdeztem az orvos, aki jót nevetett.:)Azt mondta, hogy a kisbabák kb. 1éves korukig sokkal jobban tudnak fókuszálni mint mi és nagyobb szögben látnak.A későbbiekben megfigyelheted, hogy szinte a háta mögött álsz és lát.
2009. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van,mi még szemészeten is voltunk,mert hat hó után is megvolt,de semmi baja kinövi.
2009. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!