Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyerekednek adsz...

1,5-2 éves gyerekednek adsz még tejpépet? Ha igen, melyik étkezésre és mennyit eszik meg?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2011. jún. 26. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Akár 5.. 10 évesen is eheti! Ha kivánja persze, ne tömd belé. Ártani nem árt, tele van olyan tápanyaggal ami nem biztos, hogy minden héten bejut megfelelő mennyiségben a kicsi szervezetébe. Úgyhogy a változatos étkezés részeként meg lehet hagyni.

A lisztérzékenyek esetében még felnőttek is fogyasztják, mivel azokon mindig feltüntetik a gluténmentességet! :)

2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szokott enni a majdnem 3 éves kisfiam bármikor. Reggelire, uzsira a legtöbbet, de amikor nem ízlik neki az ebéd, vagy a vacsi és már nem tudok mit kitalálni (nem nagy étvágyú gyerkőc), akkor ezt mindig megeszi. Vagy ha keveset evett a főtt kajából, akkor "desszertként". Szerintem is egészséges és nagyon finom. Ha mégsem eszi meg, akkor én is nagyon szívesen megeszem, de még az apukája is! :) Az enyém 1 éves kora után kezdte el enni, azóta is nagyon szereti. A tejbegrízt csak néhány hónapja eszi meg, előtte nem szerette.
2011. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 22 hónapos és általában vacsira azt eszik...
2011. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válasz.Én is szoktam adni a 21 hónapos fiamnak hetente 3-5 alkalommal vacsorára az általatok leírt okok miatt.Mivel tehéntejet még nem kap,meg ebben sok vitamin van,nem is egy nagy evő,de ezt megeszi.
2011. jún. 29. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!