Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babának milyen...

4,5 hónapos babának milyen játékokat vegyek?

Figyelt kérdés
Készségfejlesztőkre gondoltam, könyvecskékre, miket tudtok ajánlani? Kisfiam van.
2009. márc. 26. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tud már fogni? Az én fiam ilyen kora körül tanulta meg stabilan megfogni a tárgyakat. A kisebb csörgők, amiket meg tudott rendesen markolni, azok tetszettek neki. Ebből egész gyűjtemény lett, mert több mindenkitől is kapott. Vagy különböző anyagú játékok, most ezt kell neki "tanulni", hogy melyik milyen (plüss, fa, műanyag, stb.). Nem kell még nagyberuházást csinálni, a fiamnak van egy csomó kütyüje, de mindig az hozza lázba, amivel mi "játszunk": billentyűzet, egér, távirányító, pillepalack. :) Vettünk egy olyan csörgőt, ami úgy néz ki, hogy fakarikára tépőzárazva egy plüss csörgő bárányfej, meg egy zörgő szövetcsillag. Azt imádja, elég korán megtanulta, hogyan kell letépni, ezzel egész sokáig eljátszott. Vagy Fisher Price-nak a sünije: [link] és ehhez hasonló játékok.


Boldog babázást!

2009. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ekkor kezdett el fogni,most 5 hónapot tölti.Kapott egy kb 10cm plüss macit,egy hűthető rágókát,egy maci formájú csörgő/rágókát,egy olyan fogíny masszírozó rágókát,olyan az egyik vége mint a bokszolók fogvédője...na ezt különösen szereti,könnyű is és jól fogható.De az ásványvizes palacknak is nagy sikere van.

Igazándiból még ilyen könyvecskéket nem adnák neki,még nem ért hozzá szerintem.

2009. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, tud már fogni stabilan. a könyvecskére azért gondoltam, mert van egy és azt imádja, egy cica van benne és különböző sportokat csinál, ezt "mesélem" neki, nagyon színes, szereti.

köszönöm a segítséget!!

boldog babázást nektek!!

2009. márc. 26. 08:05
 4/6 anonim ***** válasza:
az elsö válaszolonak én is köszönöm azt a játék boltos oldalt!!!
2009. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
apukám ajánlotta hogy a kiságy rácsára kresztbe húzzak ki egy pl. madzagfélét és fűzzekrá játékokat fantasztikusan leköti a gyerek figyelmét mert így tud hozzá nyulkálni nem esik ki a kezéböl!:)
2009. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket!!
2009. márc. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!