Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek olyan baleset érte a...

Akinek olyan baleset érte a gyerekét, hogy teljesen vagy nagy darabon visszacsúszott a foga az ínyébe, mi lett később a foggal?

Figyelt kérdés

Tegnap burkolt egy hatalmasat 20 hós fiam. Felül az első 4 foga feljebb csúszott, a bal első nagyon, a mellette lévő félig, a többi kettőt meg vitték emezek.

Kaptunk a gyulladásra szirupot, ha kell, csak kíváncsi vagyok, hogy gyógyul egy ilyen sérülés.


2011. júl. 14. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 17 hónapos kora körül fejre állt a Nyuszis motorral, ömlött a szájából a vér, feldagadt a szája, rohantunk a kórházba.

Ott mondta a doki, hogy ahol még nincs foga (szemfog helye), ott kicsit szétnyílt az ínye, 2 foga visszanyomódott, de nem kell vele csinálni semmit, majd vissza kijönnek. Ki is jöttek szépen vissza. Nem tudom, hogy a szemfogaira milyen hatással lesz, mert most jönnek az alsók, a felsőnek még híre sincs... Nem tudom, hogy ennek az esésnek a következménye-e ez, vagy csak eleve neki így jön, majd meglátjuk. Most 21 hónapos.

2011. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jesszusom,ez brutális,ilyenről még nem is hallottam..Hogy fájhat az szegénykének..Jobbulást kívánok neki,nektek!Az én fiaim is ennyi idősek..
2011. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a megnyugtatást. Az én fiam is a kismotorral burkolt el. Pontosabban kipróbálta, hogy kiugratja maga alól a motort. Eddig 100-ból 100-szor megcsinálta, most kicsúszott alóla a motor.


Hát gondolhatjátok, mikor csak annyit láttunk az apjával, hogy ömlik a szájából a vér, és azt se láttuk, honnan! 20 percre lakunk kocsival a várostól, beszéltem az orvossal, szóltam a barátnőmnek, hogy el tudna e vinni bennünket és 15 perc múlva az ügyeleten voltunk!

Úgy tűnik, hogy nem fáj neki (a dokinak is engedte, hogy nyomkodja), csak kellemetlen, mert feldagadt az ínye és a szája, így nem tud enni rendesen. Ez elég nagy fájdalma, mert igaz, hogy kis giliszta, de nagy zabás!

Tegnap csak tápszert evett, de ma bevágott két tányér levest, igaz összenyomkodtam benne a cuccokat, mint kisbaba korában. Szerencsére inni, iszik.


Köszi mindkettőtöknek!

2011. júl. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!