Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 2x 15 perces használatra...

Napi 2x 15 perces használatra mit vegyek 4 hónapos babának: kenguru, kendő vagy mei tai?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi a különbség közöttük?
2011. jún. 27. 15:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meitai. Legegyszerűbb megkötni és a legjobb a baba csípőjének. Na és nem utolsó, az anyának is nagyon kényelmes.
2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Baba-függő. A lányom szintén 4 hónapos, visít a kenguruban. Most a mei-tai-t akarom kipróbálni. Szóval szerintem mindenképp próbáld ki, hogy mit szól hozzá.
2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
KENGURUT mind a 2 gyerek szerette
2011. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mei tai,az a legjobb.Kengurut ne vegyél mert nagyon ártalmas a csípőjének!!!!
2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,hogy a kendő az már 4 hónaposnak csak akkor lenne jó szerintem,ha nem rugalmas kendő.A mei tai-t nagyon könnyű kötni és nagyon kényelmes.És ortopédiailag is jó,meg az ára is elfogadható.A kengurúban lóg a gyerek csípóje,lába én azt nagyon nem ajánlom.utolsó voltam
2011. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Elnézést kérek előre de nekem az a véleményem hogy a Mei tai meg a kendő is csak divat őrület...Nem értem miért vannak annyira ellene a kengurunak.Pár évvel ezelőtt szinte mindenki kengurut használt és most vígan járnak iskolába a teljesen egészségesen fejlődő kenguruban hordozott gyerekek.Divat és kész.5-6 év múlva majd kitalálják hogy a kendő és a mei tai miért rossz a babáknak.

Kedves kérdező!Válaszd azt amiben látod hogy a babád jól érzi magát.Szerintem az a legfontosabb.Ha kényelmetlenül érzi magát,fájni fog valamije azt úgy is jelzi.Az én babám a kendőben ordított.Vettem 2 ezer forintért egy kengurut kipróbálásra,és teljesen jól elvan benne.De lehet hogy a Te babád kendős lesz.Mindegy,csak jól érezze magát a baba is és Te is!:)

2011. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csatos hordozót használok,olyan mint a mei tai,csak nem kell kötözgetni,de szép széles a terpesze. 3 Hónapos kora óta tudom használni a kisfiammal,imádja!
2011. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazság szerint nem is hordozni szeretném benne a babámat csak tartani. Kisfiam ősszel kezdi az ovit, a kicsi akkor lesz 4 hónapos. Addig kell nekünk valami hordozó, hogy a nagyot bevigyük az oviba és átöltöztessük, illetve hazafelé összepakoljam. Az oviig megyünk babakocsival, viszont az épületbe nem tudom a kocsit betolni olyan szűk a folyosó.

2011. jún. 27. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi, akkor csatos hordozót vegyél, mert mire magadra kötöd a meitait, addig a kisfiad már rég le is vetkőzött.

[link]

(Én a magam részéről a meitait szeretem a legjobban egyébként.)

2011. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!