Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hordozzak? Szövött...

Miben hordozzak? Szövött kendő vagy mei tai?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámat szeretném elkezdeni hordozni. Melyik hordozót ajánljátok?Az igaz,hogy elöl csak kb.4 hónapos korig lehet?Akkor le is csúsztam róla?
2011. aug. 4. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van: [link]

Olyan 4 hónapos korától utazik benne. Most 8 hónapos és még mindig elől hordom. Jókat alszik benne :)

2011. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy azért választottunk ilyen csatosat, mert tapasztalt anyukák figyelmeztettek, apuka nem valószínű, hogy magára teker egy kendőt :) És ebbe hordja is szívesen ő is.
2011. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mei tai párti vagyok. Egészséges és olyan szépek vannak! Nekem van 2 de még szeretnék 1-et. :) Teszveszen olcsón tudsz venni!
2011. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 MT-m. Az egyik Bora,másik Gremese. A csatos tényleg kényelmesebb az apukáknak:) Én a mai napig nééha elől hordozók a 15hós lányom,ott tud csak elaludni.
2011. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hósom van és meitaim (gremese), még mindig elöl hordozom, bár őt már bőven lehetne hátul hordani, csak akkor hova tegyem a hátizsákomat :) ?
2011. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy idepofátlankodok, de tudtok nekem olyan mei tait mondani, amit már ujszülött kortól lehet használni? Most szeretné venni, sürgős is lenne. 3 hetes a pici fiam, a nagy pedig 22 hónapos! Köszönöm!
2011. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire akarsz/nem akarsz kötözni. Mert ebből a szempontból a mei tai egyszerűbb jóval. De ezt az alapján könnyebb eldönteni, miután kipróbáltad.

Elől hordozni addig lehet, amíg neked kényelmes (általában 7-8 kilót mondanak). De ha ez már neked nem megfelelő, akkor sem csúsztál le róla, mert még ott van a hátrakötés (amit én személy szerint jobban szeretek, mert szabadabb vagyok, mintha elől lenne, jobban tudok tenni-venni).


Utolsó!

Bármelyik mei tai-t meglehet úgy kötni, hogy újszülöttel lehessen hordozni. Ha jól tudom, vannak kendős mei tai-ok is, ez annyiban különbözik a simától, hogy nem sima pántokkal végződik, hanem kendővel, amit lehet teríteni.

Itt is van olyan:

[link]

És ezen a videón is ilyesmit láthatsz:

http://www.youtube.com/watch?v=f61gevDtAwQ

Sima mei tai újszülöttel:

http://www.youtube.com/watch?v=yXxcj0bYdL8

2011. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mei-tai-om van és imádom ilyen: [link]

3 hónapos korától hordozom benne, illetve most már gyakrabban babakocsiban van, de ha buszozunk, vagy nagyon nem akar aludni és altatom, akkor ebbe kötöm fel és én is még mindig elől hordozom, pedig már több mint 8 hónapos és több mint 9 kiló :) Tőlem idegen a háton hordozás..máson nagyon tetszik, de valahogy én jobban szeretem elől a kisfiam.

2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!