Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babát mennyire kell...

2 honapos babát mennyire kell beöltöztetni 15-20 fokos időben?

Figyelt kérdés

Jövőhét csütörtökön megyünk szurira, s ha nem esik babakocsiban tolnám oda. Kb 1 órás út, oda- vissza.

Nem szeretném, hogy megfázzon, viszont ő egy olyan folyton melegem van baba. Gondolom egy vékonyabb sapka elég. Ebbe is folyton beizzad a buksija.


2009. márc. 26. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék...

Mi 5 hetesek vagyunk egyébként és első baba szóval én sem tudom hogy öltözetessem de én inkább melegebben öltözetetném minthogy fázzon.

Mindig jól felöltöztetem és így is náthás tegnap óta sajnos.

2009. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy rétegesen legyen öltöztetve. Azt mondják, hogy egy réteggel többet kell ráadni, mint ami rajtunk van. Persze ez babától is függ. Szerintem egy body, rá egy rugi, egy zárt vastagabb gatyó, pulcsi, kabát és meleg sapka és persze takaró. Ha túlmelegszik, még hazafelé leveheted róla mondjuk a pulcsit. Széltől is függ, ha fúj, akkor jobb, ha marad rajta ennyi ruci, azért ne felejtsd el, hogy ő csak fekszik a kocsiban, míg te mész, tehát neked meleged is lehet akár 15 fokban.
2009. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Az én 10 hetes kislányom a következőkben "sétál":body/rövid ujjú/,rugi hosszú ujju,zokni,kesztyű,vékony,vastag sapka,kezeslábas és rajta két takaró.

Ma is 1 órát voltunk lenn.

2009. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!