Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos Anyukák! Mik lehetne...

Kislányos Anyukák! Mik lehetnek azok a pöttyök kislányom nunnusán?

Figyelt kérdés
kb 1hete csaj 1pötty volt mára már 5db van.Olyan pattanásszerű de nem fehér.Nemhiszem hogy fáj neki.Mi lehet ez?Előre is köszönöm a válaszokat.5hónapos kislány anyukája
2011. jún. 28. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet pelenkakiütés is. Vidd orvoshoz, és kérdezd meg tőle.
2011. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sebes,nem nedvedzik,nem fáj neki nem is piros.A pelenkakiütés az más...tudom.Köszönöm a válaszod.
2011. jún. 28. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb a doki. Aztán ír fel majd valamit, és te is megnyugszol.
2011. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen ételtől jött ki neki.
2011. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én valami ételre gondolnék, de milyen az, amikor nem is fehér, nem is piros?(nem szekálás, tényleg érdekel)
2011. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pirosat úgy értettem hogy nem piros foltos mint a pelenkakiütés.Ezek pöttyök.Köszönöm az eddigi válaszokat.Semmi másfajta ételt nem evett mint eddig és én sem .
2011. jún. 28. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ilyen volt 7 hónaposan,nem pelenkakiütés volt,azóta sem tudom mi.A dokink gombaként kezelte,aztán ezek a kis pöttyök " kipukkantak " és egy nagy fekély lett mindegyikből.(gentiánával kezeltette velem,amit majdnem feketére-vagyis nagyon erősre kevertek a gyógyszertárban).3 napig ordított a gyerek pelenka nélkül,végül kamillával borogattam és azulenollal kentem.Vagyis én gyógyítottam meg:(Ott is hagytam a barom dokit.Szóval nagyon vigyázz h mit ír fel a doki.,inkább enyhe gyull.csökkentővel kendd v neogranormonnal.Nekem úgy elcseszték szegény gyerek nuniját h mai napig(5 éves) nem tudom neki fürdetővel mosni,csak a gyógyszertári mosdókenőcsöt bírja és még mindig heges neki!!!!:(Az már el sem fog múlni.
2011. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2011. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!