Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért adható el egy ilyen...

Mennyiért adható el egy ilyen babakocsi?

Figyelt kérdés
Fél évet (akkor is alig) használt, tökéletesen újszerű állapotú, még garanciális CAM travel system (váz, sportrész, hordozó, mózes, pelustasi), ami újonnan 150 e Ft. Én 85 e Ft körülire gondoltam. Reális?
2011. jún. 28. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Aztán maximum elegedsz 5 000 Ft-t, és a vevő is örülhet....
2011. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha most újonan tényleg 150ezer, akkor reális.


Egy hibátlan állapotút, tényleg szinte nem is használtat kb az eladási ár 60%-ra (90 ezer), egy kicsit használtasat a felére (75ezer) lőnék be. Esetleg ha nem megy el pár hétig (pl vaterán, akkor érdemes 2-3 hetente 10%.kal csökkenteni az árát.

2011. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Újonnan 50 ezres TS-es babkocsit sok kiegészítóvel adtam el 23E-ért.

Mondjuk ha én kiadnék 85 ezret egy babakocsiért, akkor inkább újat vennék, még akkro is soknak találok ennyiért egy babakocsit, nehogy használtan.

2011. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Épp barátnőmmel beszélgettem erről, neki viszont épp az volt a véleménye, hogy legközelebb inkább venne használtan egy valóban jó minőségű kocsit ugyanannyiért, mint egy "márka-utánzatot". Ő speciel a G. Club babakocsijára panaszkodott...
2011. jún. 28. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Nekünk Vector air van és egyetértek abban, hogy a CAM is egy nagyon jó kocsi főleg, hogy garanciás, de ezeknek nem szokott bajuk lenni.
2011. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!