Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 Hós a Babocám és az ágyában...

5 Hós a Babocám és az ágyában éjszakánként sűrűn fel kel valamikor óránként. És tegnap hajnalba oda vettem magunkhoz és nagyon jól aludt. Más is van így? Nme gond ha velünk alszik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tartom jó dolognak,mert még most milyen jó,hogy ott alszik,aztán egyszer csak úgy gondolod,hogy mostmár ne aludjon ott,és akkor jönnek a gondok,mert ugye a babád nem érti,hogy miért kell neki máshol aludni és rossz lesz neki.

Az én babám újszülött korától a saját ágyában,külön szobában alszik.Szerintem ez így jó,de biztos van akinek más a véleménye.

2010. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Babóca nagyon hamar megszokja ám,és nagy bajban leszel,mikor még 6 évesen is ott akar aludni.

A házasságod rámehet.Gondold meg.Most kicsi és aranyos,de hamar megnő.És a szerelmi életednek annyi.

2010. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, ahogy előttem is írták. Próbálj valamit változtatni, lehet rossz helyen van az ágy. Nekünk is ez volt a gond. Igaz még felkel éjjel,de már csak 1x. De eszik és már alszik is. Nálunk még az is bevált, hogy nem lepedőt terítek a kiságyba, hanem egy vékony pluss plédet. Mióta az van nyugodtabban aészik. Kb 20-22fok van a szobában. Body,rugi és egy vékony takaró. Csak így alszik éés még beteg sem volt. Próbáld kideríteni mi nem tetszik neki és változtatni rajta,
2010. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de eddig nem volt gond 1X-szer kelt fel és aludt is evés után . Ezt most a héten kezdte hogy többször fel kel éjjel.Az ágya sem lett meg változtatva.
2010. febr. 19. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogott neki mostanaban forgolodni vagy kuszni? Enyem akkor nem aludt. Volt hogy kispokrocba csavartam es ugy aludt mert maskepp folyton felebredt, ugy meg szerette. Vagy esetleg ehes?
2010. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Vagy az is lehet,hogy a fogacskái mozgolódnak már,és az ébreszti fel.

2010. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!