Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, és kíváncsiságból kipróbáltam az ovumikroszkópot ma reggel felkelés után rögtön nyállal. Tiszta páfrányt láttam, de hisz ez csak peteéréskor van nem? Mit jelent a páfrány?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mutatja a babát is! Szerintem tesztelj és írd meg az eredményt! :)
2008. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg ez a mikroszkóp semmit sem ér.Nekem össze-vissza mutatott mindent.Egyik nap páfrány másik nap semmi aztán megint páfrány.Egy csomószor addit páfrányt mutatott még meg nem jött sőt még utána is.Én már nem használom
2008. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hát ez most két külömböző vélemény, melyiknek higgyek??? nem tudom meddig várjak még, mert elég sok barnás folyásom van! görcseim nincsenek, csak a petefészkemnél kellemetlen érzés van
2008. okt. 10. 13:56
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a terhességet peteérés után 4 nappal. Akkor már el sem múltak a páfrányaim. Remélem Te is így jársz. Holnap, első vizeletből tesztelj!!!
2008. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Az 1 válaszoló vagyok....én is csalódtam a mokroszkópban...nekem nincs páfrány mikor az ovu teszt már peteérést mutat. viszont a sógornőmnek és 2 barátnőmnek bejött,és mutatta a babát is.

Azért is írtam hogy a babát is mutathatja.és ezért is írtam hogy teszteljél,és várom az eredményt!

Ada :)

2008. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az 1 válaszolónak üzi, hogy reggel felkeléskor nyállal próbáld én is nagyot néztem amikor ma reggel azt láttam, mert előtte soha nem láttam még ilyet csak össze visszaságot és cervix váladékkal csináltam. próbáld ki.
2008. okt. 10. 15:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Reggel is csinálok,és este cervixből...1x láttam páfrányt...rá 2 órára megjött :( 7 hónapja lh tesztezek,mikroszkópozok,petéréskor akciózunk,és még mindig semmi :( lehet megérik,de nem reped meg a tüszöm?? el vagyok már keseredve...2 nap a mensiig de holnapig sem bírom ki,anníra görcsizek,úgyhogy ez már a 8.sikertelen hónapunk :((
2008. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Jaj elfelejtettem kérdezni hogy veled mi újsi???? ugye NNNEEEMMM jött meg???!!? Remélem nem!! és teszteltél?? Majd ird ám meg a fejleményeket!! :)

Szorítok!!! 1 válaszoló (Ada)

2008. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
szia nem jött meg és ma már nem volt páfrány sem és a hőm is lentebb ment már tisztára begolyózok, de nem tesztelek, majd ha nem jön meg akkor hétfőn de úgy is megjön nincs akkora mázlim. a petefészkem eléggé szúrkál görcseim nincsenek, csak barnázás az is inkább reggel. mi lesz ebből???
2008. okt. 11. 13:09
 10/22 A kérdező kommentje:
köszi ada neked válaszoltam.
2008. okt. 11. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!