Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy kicsi már a...

Honnan tudom hogy kicsi már a 3-as pelenka a babámra?

Figyelt kérdés
8 hónapos 8,5 kg és 72 cm!Nem erős, husis baba!
2011. jún. 29. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én babám is ekkora korra is, méretre is, kb 3 hós kora óta (6,5 kiló óta) 4-es pelust hord.

Így látatlanban is azt mondom, hogy kicsi a babádra a 3-as pelus.

2011. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam váltani, amikor éjszaka már kifolyik a pisi
2011. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Már volt rá példa pár napja hogy kifolyt, éjjel is nappal is!Ezért is gondoltam hogy talán már kicsi!

Amugy Pampers Activ Babyt használunk!

2011. jún. 29. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Atz én lányom is 6 kiló 20 deka volt mikor váltottunk, mert a 3-as pelus már nem érte körbe a combját (mondjuk van israjta husika :) ).Azóta a 4-est nyűjük és nagyon jó :)

Most 6 hós és 7 kiló 20 deka

2011. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl onnan, hogy kifolyik a kaki a pelusból.

Az én fiam 4 és fél kiló és a 2-est pl már kinőtte. Amikor tojt, hátul túlszaladt a kaki! Én abból jöttem rá...

2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kifolyik,akkor jól érzed,váltani kell.Az én fiam nagyon combos,10 hónapos,8 kiló,és legutóbb már 5-öst kellett vennem neki.
2011. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Tojt" Ezen akkorát nevettem!!:)))))
2011. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az vagyok, akinek kifolyt a kicsijének a kaki! Nekünk is a Pampersből (Sleep&Play) folyt ki, nem hiába utálom a Pamperst - a többi márkával nincs baj, azokból jó a 2-es is. De hát ajándékba kaptuk, és ajándék lónak... szóval én továbbadtam egy júliusban szülő ismerősömnek. Ha nagyon feltankoltatok, cseréld el nagyobbra valami ismerőssel - pl odaadod neki, ő meg vesz helyette Nektek nagyobbat...
2011. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!