Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy Huggies?

Pampers vagy Huggies?

Figyelt kérdés
csak aki mindkettőt használta már az írja le a véleményét légyszi. Köszönöm
2011. jún. 30. 09:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Pampers! ( vagy Libero)
2011. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Huggies!

Nem értem, a Pampers sok ismerős anyukánál sem vált be,mert a hiperszuper extra vékony pelus semmit nem fogott meg. Konkrétan nekem mind2 fiam fél órával azután,hogy bepelenkáztam őket,pisiben úsztak,szó szerint. Nem mellesleg drága.

Ezenkívül amit szeretek: Libero vagy Babylove.(DM saját márka)

2011. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Azért mert a Te ismerőseidnek nem vált be nekünk attól még igen! Pampers és Huggies volt a kérdés a kettő közül egyértelműen Pampers, sose folyt ki semmi, a Huggies meg sztem jelentősen vastagabb és durvább anyagú.
2011. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Huggies (v Libero)
2011. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A lányomnál bevált a Pampers, más pelenkánál kipattogzott a popsija.

A pisi azért folyik ki, mert nem jól illeszkedik a babára a pelenka, vékonyabb a baba stb.

Most próbáltuk ki a rosmannosat, hasonló mint a Pampers, eddig bevált ez is.

2011. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is feltehettem volna. Tegnap voltunk a tescoban, ott vaciláltam a kettő között. A pampers ismerem, szeretem használom, de a huggies jobb árban volt, még sosem használtam. Nekem is mindenki azt mondta, hogy mennyire sz*r, közben pedig semmi baj nincsen vele. Tény, hogy vastagabb és másféle anyagú, de ha a gyereket nem zavarja, engem sem.
2011. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Pampers!


A Huggies vastag és durvább,mint ahogy az egyik kedves válaszoló is mondta.


Viszont cáfolnám,hogy a Pampers drágább,mint a Huggies.

7-8 hónapos korában Huggiest vettem,ami nagyon bevált,de mikor most vettem alig vártam,hogy elfogyjon!Egyikkel sem volt baleset,de az anyagát illetően a Pampersnél maradok.Nem mellesleg olcsóbb! :)

2011. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
10:18 éppen ezért kérdeztem én is. mindig Pampers-t veszünk és szuper a legjobb, a Liberóból folyj a pisi, kemény, nem szerettük. Viszont a Huggies elég drága alapból, és most akciós, vennénk.
2011. jún. 30. 10:36
 9/26 anonim ***** válasza:
Mi Huggies-al kezdtünk(imádtam),de aztán jött valami "gagyi" széria és akkor átálltunk a Pampers Active Baby-re(akkor volt 2 éves a kisfiam).Nekünk az is nagyon-nagyon bevált.Vékony,kényelmes,és-szerintem-hihetetlen mennyiségű pisit elbír.A Libero egy nagy kalap kaka volt(1x próbáltuk ki)
2011. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy ami pl ateszkóban akciós, az máshol nem olcsóbb. pl DM-ben kuponnal

Mindig ott vettem Pampers-t vagy Liberót

A Huggies elégé merev pelenka, Pampers 100x jobb.

2011. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!