Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka? Pampers? Huggies?

Pelenka? Pampers? Huggies?

Figyelt kérdés

A fiam most kb 5.6kg. Vettem neki Pampers Baby Dry-t

(3 méret 96db)és állandóan kifolyik a kaki belőle.Szegény fiam majdnem a nyakáig kakis.A 2-es nagyon bevált ezért vettem meg a 3 méretűt is. Vagy melyiket vegyem a Pamperstől ami jó?

Szeretném kipróbálni a Huggies-tól a 3 méretet, erről szeretnék véleményt mert nem akarok azzal is befürödni. Liberot nem tudok venni mert külföldön élek, ezzel kapcsolatba ne is írjatok!


2011. szept. 23. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi használtuk mindkettőt, egyértelműen a Pampers vált be.

Nálunk...

De szerintem baba-alkat függő, ugyhogy egy próbát talán megér a Huggies is.

2011. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Huggies annyival jobb a Pampers-nél, h gumis a dereka hátul. Az jobban fogja a kakit. Próbáld ki, mert lehet nektek beválik. Tudod, mindegyik baba más és más. Az egyik anyuka a Pampers-re esküszik, a másik meg a Huggies-ra. Én egyiket se szeretem igazából. Vagy 10félét is kipróbáltam mire rátaláltam a megfelelőre. Rossmann-os babydream. Magas a háta, széles a combgumin kívül eső pereme, és sok pisit bír. Ha van felétek Rossmann, akkor próbáld ki feltétlenül, lehet kapni 2db-os kiszerelésben.

Ja, és már nem emlékszem a kisebb méretek súlyhatárára, de nekünk mindig úgy egy kilóval hamarabb már váltani kellett a nagyobbra, hiába lett volna elméletben jó a fiamra.

2011. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem huggies vált be jobban. De szerintem ez a gyerek alkatától függ. Próbáld ki.
2011. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A babától függ szerintem is, mindenkinek más válik be. Én Huggies-zel kezdtem, majd Pampers, Fixies, Libero. Libero volt a legjobb. Aztán kipróbáltam a DM-es Babylove-ot (addig azért nem próbáltam, mert azt hittem, ha olcsóbb, akkor tuti, nem jó), és az a legszuperebb!!! De annyira különböznek a babák, ki kell tapasztalni.
2011. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a kislányom születésétől kezdve csak pamperst vettem.Nem rég vettem huggiest,folyamatosan kifolyt belőle a pisi.Lehet hogy azért folyik ki a kaki mert nagy a 3-as méret.Az én kislányom 10kg volt mikor a 4-est kezdtem venni.Pedig a 3-as is 9kg-ig van.Nem a kg-ot kell nézni.
2011. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Huggis vált be a legjobban. Nagyon szeretjük. A pampersel az volt a bajom, hogy ha megtelt akkor nagyon nagy batyu lett és logott. Általában 2 óra múlva lehetett cserélni, mig a huggies nappal 5-6 órát is kibir.

A rosszmanos pelenka se jó nekünk. Azzal az a bajom, hogy mikor teli lesz pisivel, akkor olyan mintha egy zacskóba vatta lenne. De minden babának más és más jó.

2011. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En huggiest veszek,este 12 orat siman kibir.4es meretet hasznalunk amiota elerte a 7kilot.Imadom.

Husis combja van nem szoritja el nem vag be es nem folyik ki a cucc.

A multkor nem kaptunk Huggiest(szinten kulfold) csak Pampers Active Fit-et, hat lilara van beszinezve a pelenka,nem gumis a hata,es olyan budos szaga van hogy nem emberi.Azota is itt all egy teljes doboz.A kutyanak sem kell,pedig az osszes babas ismerost megkerdeztem de meg ingyen sem kell nekik.

De kinek a pap kinek a papne.

2011. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pampersből az active babyt veszem és az nagyon jó.
2011. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén külföldön élünk. Mi Pampers-el kezdtünk, mert a kórházban azt kap minden bentlakó. Vettünk Huggies-t is, de eleinte nem szerettem, mert nehezebb volt rátenni a kicsire. Majd később rájöttünk miért...ugyanis a Pampers-ből hátul rendszeresen kifolyt a kaki...mivel ott nem gumírozott...ellentétben a Huggies-al, ami viszont igen...úgyhogy rögtön váltottunk...és bevált. Pampers-t így már eszembe sem jut venni, csak Huggies-t.

Ám éppen Magyarországon vagyunk családlátogatóban, úgyhogy egy hete Liberót használok és szintén nagyon szeretem, de ezt kint ugye nem fogunk kapni. Most váltottunk kettesre a Liberóval, de tegnap vettem egy zacskó kettes Huggiest is, remélem a kettesben sem fogunk csalódni. Szóval egyértelműen nem Pampers nálunk a hátsó gumírozás hiánya miatt.

2011. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!