Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit nem csinálok jól? Teljesen...

Mit nem csinálok jól? Teljesen kimerültem, adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés
Babám lassan másfél hete,hogy fel tud állni,ráadásul jön a foga is. Azóta nappal is alig alszik( ma összesen 10 percet aludt),éjszaka pedig óránként másfél óránként kel,áll a kiságyban és csak sír. Alig lehet visszaaltatni,már ringatni se bírom,mert feszíti ki magát??? Mit nem csinálok jól???Segítsetek!7.5 hónapos baba anyukája
2011. jún. 30. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Óh ha a babák beszélni tudnának... !!!
2011. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Lillánk 15 hónapos, és sajnos mi is igy vagyunk most. Szerintem a fogzás ellen nem tudunk mit csinálni neki legalábbis nem jott be semmi.Kicsit segített a nurofen ...de ugyis felkelt.Ezen át kell esni, neki a rágófogak jönnek.
2011. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy ti mutattátok meg neki hogy kell felálni? Mert ilyenkor történik, hogy arra még nincs felkészülve hogy le is tudjon ülni, vagy leül magától?

En egyébként ha sirt a kiságyban akkor lefeküdtem a kiságya mellé a földre aztán utána megnyugodott. Szerintem fektesd mindig vissza, és menj aludni, majd csak kinövi, ha viszont letud ülni magától is, akkor meg lehet hogy nem mennék be hozzá, kiprobálnám hátha abbahagyja a sirást 3-5 perc után.

2011. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Ja és ha az az érzésed támad hogy a foga kinozza, adj neki fájdalomcsillapitot.
2011. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban...........bár tudom nem vígasz.

15 hónaposomnak múlt héten jött ki a négy 4-ese, de semmi nem változott.....sőt!

Óránként ébred éjjel, ma 04:08-tól ébren vagyunk, és fél órát volt hajlandó aludni napközben. Most kiütötte magát, de ezt megint én szívom meg, mert katasztrófa lesz az este, még 11-kor is itt fog játszani.

Kicsit kiborult ma nálam is a bili..........hulla fáradt vagyok.

Na de majd lesz jobb.....kitartás.

2011. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mi mutattuk meg,hogy kell felállni, teljesen magától jött rá. De pár napja már le is tud ülni. Most már hulla fáradt, próbáltam ringatni,de nem ment, lefeküdni mellé az sem, beraktam a ksiágyba hátha, elkezdett sírni, visszafektettem, feláll,ezt játszottuk fél óráig, gondoltam hagyom egy kicsit sírni, de 5 perc után annyira sírt,hogy ki kellett venni. Most itt áll mellettem,és gyakorol:)
2011. jún. 30. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen időszak, nálunk az segített, hogy nem akartam mindenáron lefektetni, csak odaültem a kiságy mellé, és halkan altatódalt énekeltem neki, miközben állt és sírt. 10 perc, negyedóra után megnyugodott, visszafeküdt és elaludt magától. Valamit tudhattak, akik régen ezeket a nótákat kitalálták. Valószínűleg a monotóniájukkal elálmosítják a gyereket, az anyja hangja meg megnyugtatja.
2011. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem az állás miatt csinálja hanem most jött el az idő, hogy megtanítsd egyedül elaludni. nálunk ez 10 hónapos korában volt, lehet tévedek...

nekünk az jött be, hogy magam mellé tettem és becsuktam a szemem, nem mozdultam de átkaroltam, hogy ne tudjon meglépni. mikor elaludt betettem a kiságyba.


felvesz-letesz módszer is jó lehet, igaz azt nem ismerem

2011. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hálózsák? A lányom mindig abban aludt, bár most már simán feláll benne, de tanulási időszakban még nem tudott, így nem volt ilyen gondunk.

[link]

2011. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!