Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fölöslegesen aggódok? A babám...

Fölöslegesen aggódok? A babám kakija nem normális.

Figyelt kérdés
Tegnap este a 3hónapos kisfiam több, mint fél órán keresztül görcsösen sírt, valószínű a hasa miatt. Majd nagynehezen elaludt. Hajnali 3-kor 120ml-t evett és jól aludt 8-ig. Mikor tisztába tettem, a pelus kakival és fehér kocsonyás anyaggal volt tele. - Ez az aggodalmam tárgya!!!- Tudom, hogy ez nem normális. Doki csak holnap lesz. Amúgy 8-kor evett 120-at és jól van a pici.
2009. márc. 27. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
normaflore, fél kapszula, esetleg 2-szer fél egy nap. probiotikum, rendbe teszi a bélflórát, ártani nem árthat, persze dokival beszélj mindenképp.
2009. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha nyálkás a széklet, az lehet egy megfázás jele , de jó ha az orvosnak elmondod. Figyeld a köv. székletét, esetleg tegyél el egy kakis pelust, hogy meg tudd mutatni az orvosnak(nekem meg szokta nézni az orvos ha ilyen van).
2009. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!