Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam tovább, foga...

Hogy csináljam tovább, foga lehet, és gyógyszer, vagy inkább ne adjak gyógyszert többet? De akkor mi legyen a sírós éjszakákkal?

Figyelt kérdés

Kislányomnak jön a foga,8,5 hós,de nem szeretném állandóan gyógyszerezni,elég rosszul viseli.Az első kettővel nem volt gond,de most a felső metsző jön.napközben nem adok rá semmit, esetleg ha nagyon nyűgös,Dentinoxot.Homeopátiában nem bízom,eddig nem segített.Éjjelre adtam Panadolt,de csak egyszer este adok,de a 3. éjjel már nem akartam adni.

Viszont egész éjjel sokat felébredt sírt,de ahogy kiveszem az ágyból,kis itatás,és 2 perc alatt visszalszik a kezemben,de lerakni nem tudom ébren.

És most az a bajom,nem tudom mi legyen,nem akarom folyton gyógyszerezni estére, de nagyon kínlódik,viszont érdekes,hogy hajnal 4-kor is fent volt,sírt,apa elment dolgozni,odavettem magam mellé,betakartam apa takarójával,és 3 órát egyhuzamban aludt,egy mukkanás nem volt,sőt nem akart még forgolódni sem.Most akkor mieez szerintetek? a foga továbbra is,vagy mit tegyek,hogy ne szenvedjen éjjelente.?

A Panadol is csak 1,5 órát hatott.


2009. márc. 27. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdi megszokni, hogy egyből mellette vagy és már csak azért is felkeleget, az én lányom ugyanezt csinálta. Beteg volt, jött a foga, meg ilyenek és egyetlen nyekkenésére berohantam, felvettem. Aztán jobban lett, de azért még felkelt éjszaka és csak kézben volt el. Rájöttem, hogy csak engem akar és "sajnos" két napon át hagytam sírni, utáltam, de tudtam, hogy így fog csak működni. Már ilyen picinek is olyan okosak, hogy hihetetlen. Tudja, hogy ha sír bejön Anya, de azt is megtanulja hamar, hogy hogy kell vissza aludni.Neki is jobb, mert reggel nem lesz fáradt az éjszakai cirkuszoktól.
2009. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Muszáj,mert a párom hajnali 3-kor kel,így este héttől próbálok csendet varázsolni,amennyire lehet,hogy tudjon pihenni.
2009. márc. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!