Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Mit szedjek? Van...

Segítség! Mit szedjek? Van valami gyógyszer vagy vitamin?

Figyelt kérdés
Mit szedjek, hogy végig tudjam csinálni a nappalokat? 3 hónapos a fiam, egyedül nevelem.Úgy érzem, feladom. Úgy kelek mint egy mosott sz@r, fáj mindenem, nincs türelmem a fiamhoz és délre már hulla vagyok. Nappal 5-10 perceket alszik és állandóan kézbe akar lenni. Nincs hozzá energiám. Szülés előtt türelmes és nyugodt ember voltam, de most mint egy idegbeteg.Mindenen felhúzom magam és néha őrjöngeni tudnék. Nem bírom tovább.
2011. júl. 16. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy egész nap kézben legyen - egyszerüen meg kell szoknia, hogy nem ebböl áll a nap. Ha igy elkényeztetted, akkor a te hibád, szoktasd normálisabb napirendre. Egy ekkora gyerek magától elég sokat kellene, hogy aludjon, ha nem beteg, mindent etetés után egy óra lenne a minimum.

Szerintem ideje lenne átállitanod - meg magadat is, mert erre semmit nem tudsz szedni.

Tapasztalatból tudom, hogy ekkora gyerek minden erölködés nélkül képes hosszabb ideig aludni egyfolytában.


négy gyerekes anya

2011. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, azon vagyok,hogy ne legyen kézben egész nap. Eljátszik a játszó szőnyegen, 10-15 percet utána visít,míg fel nem veszem.Próbálom szoktatni,de nehéz, ha nincs hozzá türelmem.Azt elhiszem, hogy órákat kéne aludnia, de az én fiam ezt másképp gondolja. Szopi után bealszik,de tíz perc után kipattannak a szemei és nem tudom vissza altatni.
2011. júl. 16. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

Mgb6,multivitamin.

Tedd melléd a babát,és szunyokáljatok együtt ebéd után,délelőtt,vagy amikor alszik.

Pihenőszékbe tedd be,amikor dolgod van és nézheti mit csinálsz.

Muszáj pihenned.

2011. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Magne B6-ot javaslom én is. Szinte mintha magamat írtam volna le. Talán azzal a különbséggel, hogy én Úgymond nem egyedül neveltem, de valahol mégis. Nagyszülőkre nem számíthatok a kezdetek óta, máshol élnek, a párom oedig 7napból 6-ot dolgozik reggeltől éjjelig. Szóval én is egyedül voltam. Iszonyatos volt az első 4 hónap, úgy tűnt hogy már évek óta csinálom. Semmi nem kötötte le 10 percnél tovább. Akkor kezdődött a derékfájásom és akkor egy hónap után azt mondtam, hogy elég volt az állandó kézben tartásból. Elkezdtem azt, hogy a babatornáztató alá tettem és én meg melléfeküdtem, és ha látta, hogy mellette vagyok akkor jó volt. Nem vettem kézbe inkább csak melléfeküdtem ha sírt. Teljesen leszokott a tartogatásról és 6 hónapos korára már fellélegeztem, elkezdett kúszni, mászni és azóta nekem is van időm, elfoglalja magát, simán megfőzök, de ami nagyon fontos, amikor alszik,akkor nálunk csendes pihenő van. Én is lefekszem, ha nem is alszom akkor kikapcsolódok. Most egy éves és most már elmondhatom, hogy szeretnék még egy gyereket, mert már minden jobb és már elfelejtettem azt a borzasztó pár hónapot. Hidd el már csak egy kicsit kell kitartani és minden jobb lesz.Ja és én is idegbeteg, depressziós voltam, ami kb 8 hónapos kora óta már nincs. Kitartást és szedd a Magne B6-ot.

2011. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEkem segitett, hoyg amikor nem akartam felvenni, akkor valamit csináltam a baba elött, és közben elmeséltem, hogy anyukának ezt még meg kell csinálnia, csak utána lesz ideje játszani a picivel - és érdekes módon rövid idö alatt megtanulta, hogy van olyan, amikor mással vagyok elfoglalva.
2011. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sedatif PC vált be, homeós nyugtató, szoptatás mellet is lehet szedni, illetve kérj segítséget valakitől, hogy legalább 1 órára egyedül lehess. Nagyon nehéz lehet neked.
2011. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!