Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok a Chamomi...

Mi a tapasztalatotok a Chamomilla Vulgaris 15 ch-ról?

Figyelt kérdés
Segített babátoknak a fogzásnál a fájdalom enyhítésére?
2011. júl. 1. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál semmit nem használt...

Viszont egy barátnőm mesélte, hogy csak 30ch-sat kapott a patikában, és az nekik nagyon bejött. Lehet majd én is kipróbálom még azt is, hátha

2011. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált most bújik épp a foga és csak egy pici nyűgösség látszik rajta.Naponta adok 3-4szer és elég is és nagyon gyorsan hat.
2011. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is bevált! A kisfiam éjjel nagyon rosszul aludt (fogzás, hajfájás), úgyhogy én még 2 másik szerrel kombináltan adom Neki, és hihetetlen a változás! Az eddigi 1-1,5 órás ébredések helyett egyszer kel csak fel éjszaka! :)) De a fogzásra van többféle szer, nem biztos hogy mindenkinek ez jön be. Itt megnézheted:

[link]

2011. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak semmit se használt, max. kicsit nyugodtabb volt tőle napközben ,de éjjel ugyanúgy felsírt. Éjjelre a Viburcol kúpot használtuk, attól tudott aludni. De pl. az egyik ismerősöm csak a chamomillára esküszik.
2011. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sem használt. Sőt! Nem aludt tőle a gyerkőc. (Ezt többször teszteltük) A Dologel nevű, patikában kapható gyógyszermentes készítmény viszont nagyon segített.
2011. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!