Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni 1 éves gyerekn...

Hol lehet venni 1 éves gyereknek karúszót?

Figyelt kérdés
Amiket eddig láttam, 3 éves kor alatt nem ajánlották. Ismerősök szerint viszont nyugodtan rátehetem az 1 éves gyerekre is ezeket. Tényleg jó lesz neki is, nem fordul bele a vízbe? A baba úszógumit, amibe bele lehet ültetni, nem szereti sajnos, ezért gondolkodom a karúszón.
2011. júl. 1. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

mi vettünk neki,a narancs sárga állítólag csak ami o hóstól van,de én nem ajánlom,tényleg épp hogy csak a feje nem merül el a vízbe,annyira tartja fent,tehát szegény kapálózik mint állat,mert az álláig elmerül.

én a győri termálfürdő boltjába vettem,amúgy nem tudom hol lehet kapni,sport boltba próbálkozz.

2011. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval! 1 évesnek még nem jó a karúszó, inkább úszógumi kell, beleülős!
2011. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején nagyon kerestem, de nem találtam sehol. Se karúszót, sem sima úszógumit, ami olyan pici.

Egyedül a beülős úszógumi, 0 hó+ -os, ami jó neki.

2011. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kicsiknek van úszó mellény is ami a lába között is átfogja hogy ki ne csússzon belőle


[link]

ilyesmiket!

2011. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!