Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes itatópohárral ilyen gond?

Aventes itatópohárral ilyen gond?

Figyelt kérdés
Kemény csőrű poharunk van,a szelepnél,meg a csőr hátoldalán fekete penész szerű van és hiába próbálom bármivel eltüntetni,egyszerűen nem jön le.Van rá valami praktika,amivel lejön,vagy újat kell venni?
2011. júl. 1. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
újat kell venni... én ezért dobtam el az aventes poharat... Rohadt drága tisztítani meg nagyon nehéz
2011. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fültisztító pálcika pont befér a csőr hátuljába. Én mosgatószerbe és ecetbe mártogatom, egész jó lesz mindig. Azt tudod ugye, hogy az átlátszó szelepet le lehet szedni? Mert én először nem tudtam, csak próbáltam bepiszkálni alá.
2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,arra én is rájöttem.de mellette a csőr maga penészes.meg a szelep.
2011. júl. 1. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

A fültsiztító jó ötlet, előtte áztasd be.

Én is ezért utáltam a csőrös itatókat, akár mennyire is alapos vagy, szinte lehetetlen tisztára varázsolni. Én Domestosba nem mertem áztatni, az biztos levinné.

2011. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!