Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba jelleme már megmutatkoz...

A baba jelleme már megmutatkozik egész pici korban is?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha babának nyugodt (10hónapos), akkor a későbbiekben még változhat a jelleme? Mik a tapasztalatok?
2011. júl. 1. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nem fog kifordulni önmagából, de azért sokat számít majd, hogy pl hogyan fogod kezelni a hisztiket és az akaratát. Jó, ha te is nyugodt vagy (és a férjed is).

De hogy a saját példámat leírjam, az én lányom mindig is nyugodt volt, és most is az (2,5 éves). A kisebb is nagyon nyugodt baba, ő most 8 hónapos, gondolom ő is így marad :)

2011. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy igen. Az alap jellemünk belénk van kódolva. Sokat számít a neveltetés is, de vannak tulajdonságok, amik már egész kiskorban felfedezhetők
2011. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lányom 1 hónapos kora óta nagyon nyugodt, nincsenek hisztik, szépen alszik-eszik. Mindenki szerint nagyon nyugodt baba. 2 hónapos korában egy gyógytornász azt mondta, hogy mozgékony. Valahogy a kettő nem fér össze.. milyen egy mozgékony gyerek?? Nem tudom, más baba milyen..
2011. júl. 1. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
HÁt, 10 hónapos korra még nem nagyon jellemzőek a hisztik. Az később, 2 éves kor körül robban be a mindennapokba.
2011. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már az első hetekben is megmutatkozott a jelleme, és most is tartja magát hozzá. 2 éves. Persze még változhat, de egyelőre nem úgy tűnik.
2011. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Várom még a tapasztalatokat .-)
2011. júl. 1. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi fiúnkra is mindenki azt mondja milyen nyugodt baba, hogy el van magában. Viszont imád sikítozni 3 és fél hónapos kora óta, s 2-3 hónapos kora óta keze lába egyfolytában jár, megállás nélkül. Viszont a védőnő azt mondja, hogy a szomszédé azért nem vísitozik, nem ennyire mozgékony, mert ők nyugodtabb természetűek, mint mi, s a kislányuk is az. Szóval ezt én sem értem, hogy ezek ellenére, hisz más is látja milyen a fiúnk, ezt mondják.
2011. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!