Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hasmenése 4...

Mitől lehet hasmenése 4 hónapos csak anyatejes babámnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám érzékeny volt a tejre, és azért volt hasmenése.Minden tejterméket megvontam magamtól.Párizsitól elkezdve mindent.
2011. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy elkapott valamilyen vírust.Első voltam.

Nálunk most volt menő a hasmenéses járvány.Csak egy napig tartott.

2011. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ès az is lehet hogy csak 4 hónapos és átáll a gyomra.

Nekem a lányom 5 hósan kezdett el fosni de szinte vizszerüt naponta többször. Elvittem dokihoz és azt mondta hogy normális, míg a gyerek eszik rendesen és a kedve jó. 4 hétig tartott, már volt hogy véreset kakilt, akkor a doki azért bevizsgáltatta a kakiját de semmit nem találtak. azt mondta ha több mint egy hónapig tart akkor elküldhet alergia vizsgálatra de álltalában semmit nem találnak ilyenkor. Laktóz mentes tápszert kapott addig, de attól is ugyan úgy fosott, és ugyan olyan jól evett. aztán 4 hét után mintha elvágták volna hirtelen nem fosott.


azóta sok anyukánál hallom ebböl az idöböl hogy fosik a baba. ez a gyomor átállása.

2011. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Szerintem meg laktózérzékeny a babád. A 4 hétig tartó hasmenés nem normális dolog. Miután a laktózmentes tápszert kapta a kicsi utána még idő kellett mire visszaállt a normális széklet. Ez nálunk is így volt.
2011. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónaposomnak is ment a hasa, vírust szedett össze szegényem. Azért biztos a vírus, mert ő már jól van, én meg elkaptam tőle. De ezzel nem tudsz mit kezdeni, max. adsz neki napi 1 Normaflore-t.
2011. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!