Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának mitöl lehet...

Anyatejes babának mitöl lehet hasmenése és mit lehet rá adni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
semmitől nem lehet hasmenése, ha csak at.t kap. tök normális a laza, többszöri széklet at esetén. 3 gyerekem, mindegyikőjüknél volt, h. naponta többször át kellett öltöztetni, mert annyit kakáltak, hogy a hátuk közepéig kifolyt, no meg a combi mellett is. Szóval tök híg cucc jött belőlük. Ha sárgás gumókat látsz benne, akkor se ijedj meg, csak túlette magát és nem bírja az egész at-t megemészteni.
2011. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak, amíg csak anyatejet kap, addig az is normális ha naponta többször is van széklet, és híg...

Ha a hígnál is hígabb és tényleg hasmenése van, az akkor fordul elő (legalábbis nálunk így volt) amikor valamitől az anyukának is hasmenése lett...

2011. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer beittam szilvaléből, na akkor egy nap 4x is volt széklete, de másnapra elmúlt. Egyébként egyetértek az előttem szólókkal.
2011. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A középső lányomnak volt hasmenése 4 hónaposan,hazahozta a nagyobb gyerek a bacit.Semmit nem csináltam vele(az orvos javaslata) szoptattam tovább,1-2 nap és elmúlt.Neki nagyon híg lett a széklete,vízszerű,zöldes akkor,illetve 1x hányt is.Gyakrabban kellett szoptatni,megfigyelni.Közérzete nem lett rosszabb.Szellőztettem a fenekét,mert azt kicsit kicsapta.
2011. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azt elfelejtettem, hogy amíg csak anyatejes, addig az ANYATEJ a legjobb, bármilyen hányás-hasmenéses folyadékvesztéses állapotban. Amikor már nagyobb lesz, akkor pedig majd a ROPI fogja meg legjobban a székletet.
2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!