Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hetes anyatejes babám nem...

Hét hetes anyatejes babám nem kakil minden nap sőt van úgy hogy csak négy öt naponta! És ha kakil akkor is olyan híg mintha hasmenése lenne! Ez baj? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

én úgy tudom, hogyha anyatejes a baba, akkor nem baj, ha nem kakál minden nap, mert az anyatej majdnem 100 %-ban hasznosul a szervezetében, mert csak olyat tartalmaz,amire a babának szüksége van, minimális a salakanyag.

Meg ugy tudom, hogy aranybarna a széklete tőle.

Én csak 3 hónapig szoptattam, de sok pótlás kellett.

2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vedono azt mondta 10napig nem kakil az anyatejes babuci az is normalis
2011. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Az én kislányom is így volt.

Nekünk azt mondta a dokinénink hogy ez anyatejes babáknál természetes mivel a tej 100%-át hasznosítja a szervezete és így nem tud képződni salakanyag..Nálunk is volt hogy 5-7 napig nem volt kaki...Mikor pótlásra került a sor akkor már volt minden nap a tápszertől....

2011. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Atya ééééég!!
2011. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsonak csak annyit ha ennyire zavarnak hogy vannak itt aggódó anyukák akkor szerintem ne gyere fel erre az oldalra!
2011. aug. 4. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
JÓ!!De csak azért mert te írtad:P nem jövök többször:P
2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!