Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babátok mennyit...

7-8 hónapos babátok mennyit alszik napközben? Magától alszik el, vagy esetleg ringatni kell?

Figyelt kérdés
Mozgásfejlődések mennyire befolyásolták az alvási szokásait??
2011. júl. 2. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Kislányom 7,5 hónapos, reggel ébred kb 8 felé, 10 kor elalszik ujra, van amikor zene kell az elalváshoz neki cumival, de ha nem megy akkor sötétet csinálok és lefekszem mellé az ágyba ...az áltba bevállik. Délig alszik aztán ebéd után kicsi játék és ismét alszik 1 órát, de van amikor ez elmarad. Este 6 kor alszik még 1 órát, és 10 felé alszik el... Éjszaka elég sokszor ébred.


Szerintem befolyásolja a m.fejlődés.

2011. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7 hónaposak leszünk 10-én.reggel 8 körül kell ,eszünk majd alszik kb egy órát.12 fele eszünk ebédet és alszik kb egy másfél órát majd eszünk 15 óra fele.17 óra fele alszik egy fél órát .majd fél hétkor fürcsi evés és alszik reggelig.az elejétől fogva nem ringatom.
2011. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányomnál az a fix, hogy este negyed 9kor alszik el.

A napközbeni alvása változó délelőtt általában nyugodtan elvan a kiságyában játszik illetve alszik. Délután sokszor nem alszik és 5-6 órát fenn van, de van olyan, hogy 1-4 alszik. Az éjszakákat teljesen átalussza. :D

Általában magától sikerül elaludnia ha nagyon nem tud és nekem dolgom van akkor akkor bekapcsolom a baba tévét vagy valamilyen zenét. Ha meg van időm akkor vele együtt fekszem le és alszunk egy kicsit.

Kedves kérdező a te babád mennyit alszik?

2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hós, délelőtt a babakocsiban alszik el séta közben, délután és este pedig cicin.

Magától nem alszik el és ringatva sem. Most cicimániája van éppen.

1 hónappal ezelőtt még elaludt úgy, hogy leraktam az ágyba, mikor álmos volt, elkezdte szopni az ujját, kb 2 perc múlva már aludt is. Most már nem szopja az ujját, sajna cici kell neki helyette.

2011. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Reggel 8kor ébred és este fél9kor van alvás. Délelőtt általában egy órát, délután másfél órát alszik, ha valamelyik rövidebb, akkor 5 körül beiktat még egy fél órás alvást!!!

Általában egyedül alszik el,most volt egy két hetes ringatós időszakunk, ugynais magtanulrt felállni így egyfolytában ezt akarta csinálni.

Éjszaka általában kétszer ébred, kivéve az utóbbi másfél hetet, jön a foga, és már annak örülök, ha két órát tudunk egyben aludni:(

2011. júl. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!