Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi vagy ujjszopás? Hagyjam...

Judavi kérdése:

Cumi vagy ujjszopás? Hagyjam vagy ne hagyjam?

Figyelt kérdés
8 hetes fiam születésekor határozottan cumi ellenes voltam. Aztán csak beszerzünk egyet és segített is elalvásnál, megnyugvásnál. 1 hete azonban megtalálta a hüvelykujját, azóta inkább azt részesíti előnyben. Sokan mondták, hogy jobb a cumi, mint az ujjszopás, mert az ujja mindig kéznél lesz ezért nehezebb róla leszoktatni. Melyik a kisebbik rossz?
2011. júl. 2. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem cumi..Nekem van ismerösöm aki 17éves koráig képtelen volt leszokni az ujjszopásáról..:D Jó ez egy egyedi eset...de én ebből indulok ki:D
2011. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is ez van és Én a cumit választottam.

Van egy unokatesóm/36éves/,ha megfeledkezik magáról szopja az úja végét.A cumit pár év múlva elhagyja.

2011. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

bartnőm a lányát cumira akarta inkább szoktatni, de a lánya kizárólag csak au ujját szopja. a cumit hiába próbálta, minden félét, fajtát, de egyik sem kellett neki.


az én lányom meg fél éves koráig az ujjátt szopta, azóta meg magától átszokott cumira....


sztem nem lehet befolyásolni...

2011. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szopik akkor nem ajánlom a cumit,inkább az újjszopás.
2011. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
véleményem szerint a cumi a kisebb rossz, de nem hiszem, hogy sok mindent lehet tenni ha ő az ujjacskáját választja.
2011. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hagyd rá!

Már bocsi, de aki 15-20 éves kora után is szopja az ujját, annál valami lelki gond van....

Nálunk a családban(5en vagyunk tesók)én cumis voltam, 3an ujjszopósak, egy meg nem szopizott semmit:)Mindannyian normálisan leszoktunk a cumiról/ujjakról:)

2011. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Inkább cumi.
2011. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
cumi,arról könnyebben leszokik,húgom 13 éves koráig szopta az ujját,nekem cumim volt 1,5 évesen elvitte a nyuszi és nem szoptam sohasem az ujjam
2011. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ujját választotta, cumit a férjem kérésére próbáltunk, de nem kellett neki. Most 10,5 hónapos, csak elalvás előtt szopizza az ujját. Reméljük rendben leszokik majd róla.
2011. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, hogy az én lányom folyton rágcsálja az ujját. De hiába adnék neki cumit, nem fogadja el. Szóval hiába lenne a cumi a kisebbik rossz, nálunk nincs rá esély, így marad a rágcsálás. :)
2011. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!