Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek triciklit vagy...

1 évesnek triciklit vagy bébitaxit vegyek?

Figyelt kérdés
Nyuszimotor már van.
2011. júl. 3. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ha triciklit bveszel, azt még legalább 1 évig nem fogja tudni hajtani, tologathatod te. én a bébitaxira szavaznék.,
2011. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bébitaxi csak egy kis muanyag járgány amivel max a szobában vagy az udvaron tud menni. pl boltig lemész vele kétszer aztán elkopik a kereke. nehézkes is irányítani.

a tricikli arra hogy ne babakocsiban legyen megfelelö egyszer majd tudja hajtani is.

mivel motorotok van már én bébitaxit nem vennék.

habár én triciklit sem fogok venni, mert nekünk van babakocsi ami sokkal jobb, a tricikli ugyan azt a funkciót tölti be míg nem tudja hajtani.

2011. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő van és mindkettőt imádja a fiam!A triciklivel boltba,csavarogni megyünk(lábtartós,szülőkatos,kiesésgátlós)a bébitaxival meg odabent a lakásba jól el van akár fél órát is!Minden helységet körbejár,végig matat mindent vagy bújocskázunk,én elbújok ő meg keres,vagy egyszerűen csak kergetem ő meg sikongatva hajtja és menekül előlem!Egyszóval nekünk mind a kettő ki van használav!

A bébitaxit 500 ft-ért a triciklit 4500 ft-ért vettem a teszveszen!Szerintem megérte!

2011. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

triciklit egyenlőre nem tudja használni, max ha tolod. 3 éves kora körül fogja tudni tekerni.

bébitaxit vegyél inkább

2011. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi triciklit vettünk (Aldiban, leárazva), szülőkaros, lábtartóval, védőgyűrűvel, ezeket majd le lehet szerelni, ha majd önállóan tudja használni. Nagy sikere van. Én azért tartom másnak, mint a babakocsizást, mert a lányom aktív résztvevője a sétának, fogja a kormányt, integet, nézelődik, nyomkodja a dudaegerét. Nem bántam meg, hogy megvettük. :-)

Bébitaxink nincs, így arról nem tudok nyilatkozni.

2011. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!