Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól tudja...

Mennyi idős kortól tudja hajtani a baba egyedül a bébitaxit?

Figyelt kérdés
Kisfiam most egy éves. Arra lennék kíváncsi, hogy mikor fogja tudni hajtani egyedül a bébitaxiját?
2011. jún. 2. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 ilyesmi járművünk van( 1 tescos nyuszi motor és egy Fisher Price oroszlános járássegítő és kismotor egyben). Nyuszikával már sikerül egy kicsit haladnia az oroszlánnal még nem. Szerintem azért, mert az oroszlános alacsony széles az ülőrésze, a nyuszi viszont magasabb és vékony az ülőrésze, így jobban tudja használni a lábacskáját.

Ha tudtok vegyetek neki egy nyuszi motort hátha azzal sikerül elindulni!

1 évesem már simán odatotyog, felpattan rá, "brummog" és már hajtja magát! :D

2011. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekünk ilyen taxink van: [link]

Ma leszereltük róla a tolókáját hátha fog már lassan ő is közlekedni a járgánnyal.

2011. jún. 2. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nekünk ezek vannak:


Oroszlán:

[link]


Nyuszi:

[link]

2011. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam egy éves szülinapjára kapott kismotort, rá 3 napra már tudta hajtani, pedig nem ér le rendesen a lába. Meg is lepődtem rendesen! 2 hétre rá pedig már irányítani is tudta, most már száguldozik vele 13 hónaposan, de járni még nem tud. Szerintem ez nagyon változó, hogy melyik gyerek mikor kezdi el egyedül hajtani. Ha ráérez a dologra, akkor abba sem fogja hagyni! :)

2011. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!