Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós babámnak fáj az ínye,...

5hós babámnak fáj az ínye, kenem neki Dentinoxal van rajta borostyánlánc mégis egész nap visit csak kézben hajlandó lenni, már teljessen kivagyok valami jó tanács? Másnak is ilyen a babája?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van valami homeopátiás bogyó,sajnos a nevét már elfelejtettem,mi azt használtuk,és nagyon sokat segített.

Gondolom orvos,gyógyszerész meg tudja mondani,mi az.

2010. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor felhívom a védőnöt hátha jobb lessz neki szegénykém nagyon szenved.
2010. aug. 25. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogzásra a chamomilla vulgaris 15ch jó:) A borostyánlánc az segit vmit? Én is szeretnék venni a babámnak(szépsége miatt)
2010. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A Chaomilla vulgaris Ch15 / 3-5X5 golyó műanyag kanálban vízzel feloldani( éppen, hogy ellepje a golyókat, mert nyálkahártyán keresztűl szívódik fel a bogyó)!

Viburcol kúp esténként!

Az idő is hatással van a babákra, a 17 hónapos babám is vonyít szűntelen tegnap óta, semmi nem jó Neki!

2010. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom ha levenném róla jobban szenvedne(inkább nem probálom ki),de az biztos,hogy nagyon jól áll neki:)
2010. aug. 25. 13:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt a bogyót recept nélkül is lehet kapni?kb mennyibe kerül?
2010. aug. 25. 13:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Símán meg lehet venni a patikában!

A Chaomilla kb 700 forint 1 hétig elég!

A Viburcol kúp 2000 forint!

2010. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2010. aug. 25. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:

szia. Kisfiam is 5 hónapos, napok, sőt hetek óta nagyon nyugtalan, éjszaka is sokszor felébred.

Mi is próbáltuk a chamomilla vulgarist, egy hétig adtam neki hol ilyen--hol olyan adagban,lehet hogy én nem voltam eléggé türelmes, hogy hasson, hááát, csodát nem okozott. Ma szeretnék venni neki Vibrucol kúpot, hátha az jobb lesz. De azt olvastam, hogy a Vibrucolt is adni pár napig, hogy elkezdje kifejteni a hatását.

Minden jót kívánok.

2010. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia köszike..majd írd le,hogy bevált-e a kúp
2010. aug. 25. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!