Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok venni gripe water...

Hol tudok venni gripe water gyogyvizet venni?

Figyelt kérdés
az a gond hogy mindrnhol hianycikk.segitsetek-aki vett mostanaban hogy hol van az a hely ahol tenyleg kapok
2011. júl. 3. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rossmann, dm esetleg. Ill. ahol jársz és patikára találsz kérdezősködj. Nem értem miért lett hiánycikk, én novemberben szülök remélem addigra rendeződik, mert a kislányomnál is csak ez vált be.
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be, sőt több lett a gyomorsava, így 2-szer próbáltuk és kidobtam. Ha még nem próbáltad, talán nem is vesztesz vele.

Kénytelen leszel több patikát felhívni. Megrendelni sem lehet? Most rákerestem és tényleg úgy mutatta, hogy nem rendelhető.

2011. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%

Tescoban is kapsz 1400 ft az ára.

De próbáld meg hogy nem adsz semmit hasfájásra, nekünk ez vált be.

Egy ügyeletes orvos mondta, hogy sokkal rosszabb ha adsz neki mindenfélét, mert ezek akkor is hajtanál a szelet ha éppen nincs mit és akkor is csikarja a pici hasát.

Nálunk azóta nincs ordítás kakilás közben:)

2011. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyéb kérdések közt olvastam vki árulja. Max 3 oldallal visszább.
2011. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam adni a lányomnak a gripe watert, de köhögött,folyt a könnye, fulladt tőle.Nekünk az Infacol vált be, szóval ha más nincs , én azt ajánlom.
2011. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy kérdés, valaki a Vaterán árulja meg maradt felbontatlan Gripe Water-ét. Ott tuti van. Nagyon sokan dicsérik.
2011. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én árulom, ha érdekel, írj!
2011. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Épp tegnap hallottam a sógornőmtől, hogy azért hiánycikk, mert beszüntetik a forgalmazását. Állítólag a gyerekek egészségére káros anyagot találtak benne. Nem tudom mennyire igaz, én még ezt nem hallottam mástól csak tőle. Én is ezt adtam a fiamnak, szóval várom most a fejleményeket. remélem téves riasztás, mert nálunk is csak ez vált be.
2011. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó volt és májusban akartam venni,hogy legyen itthon. De mondta a gyógyszerész,hogy március óta hiánycikk és nem is valószínű hogy mostanában lesz. Az okokat nem ismerem. Minden jót meg szoktak szüntetni.
2011. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem maradt bontatlan üveg ha érdekel írj!
2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!