Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napos/hetes/hónapos...

Hány napos/hetes/hónapos kortól lehet a babát kenguruban hordozni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Némely gyártó szerint 0 hónapos kortól. Ám, ha szereted a babád szép egyenes gerincét, 3 hónapos kora előtt inkább használd a hordozókendőt (fektetve tedd bele a babát). Én személy szerint a teljesen vízszintes babakocsi híve vagyok.
2008. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt meg kell várni, hogy a baba stabilan tartsa a fejét. Addig mi is hordozókendővel vittük, alig volt két hónapos, mikor elkezdtünk kenguruzni. De a baba pici is volt, 2700 grammal született.

Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy eleinte tényleg nem jó órákon át abban hurcolni.

2008. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. én praktikus szempontok miatt kérdeztem, pld. ha lekell szaladnom a boltba, vinném magammal és ne kelljen mindig a babakocsit vinni.
2008. febr. 27. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:

én is a hordozókendőre szavazok.

bár mi elég későn vettük meg (fiam 5 hónapos volt), de szerintem sokkal kényelmesebbmint a kenguru! nem vág sehol, és ezer féle képpen felkötheted! és már ujszülöttet is vihetsz benne :)

2008. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi két hónapos kortól kenguruzunk, az első egy olcsóbb fajta volt, nagyon nem szerettem. Érdemes egy minőségibbet venni, ér annyit mint egy jó babakocsi, főleg ha sokat buszoztok. Kb. tízezerért lehet nagyon jót kapni, ami jól tartja a babát, biztonságos, és a hátadat sem terheli. Az ilyenbe akkor beteheted, amikor már tartja a fejét. A milyénk olyan, hogy szinte összegömbölyödik benne, amikor elalszik, nem hajlik hátra, hanem hozzám bújik. Bár a felvevését meg kellett tanulni, mert sok csitt-csatt van rajta, de nagyon kényelmes, szinte nem is érzem benne a hat kilós gyerek súlyát.
2008. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szinte a kezdetektől használtam, ha egyedül utaztam a picivel. A buszra könnyebb volt vele felszállni, és a kocsit összecsukni is.
2008. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!