Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jó egy kelengye lista?

Mitől jó egy kelengye lista?

Figyelt kérdés

Ha minden rajta van és lehet válogatni, mi kell, mi nem kell, vagy ha csak a lényeg van rajta?

Esetleg minden ott van leírásokkal, képekkel pro és kontra érvekkel?


2010. szept. 19. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmitől.Egy kelengyelista esetében mindig szubjektív h jó e.Vagyis az egyéntől függ,h neki arról mi kell.

Egyébként én,ebből kifolyólag olyat választanék,amin az égvilágon minden kutyafüle rajta van.Aztán majd te szortírozol h mi kell.Nekem volt kelengyelistám,ikreknek való,nagyon jó volt,aláhúztam ami kellett belőle,és kipipáltam amikor megvettük.Egyetlen hibája volt:nem volt rajta a hálózsák,így mikor picik voltak,nem volt nekik,ezt nagyon bánom:(De végül is nem ficeregtek,rajtuk maradt a takaró,és egyikük pólyában aludt.Ezért legyen esetleg több kelengyelistád is,h össze tudd hasonlítani.Felesleges dolgokat ne vegyél meg előre,én pl. megjártam a bimbóvédővel(nem kellett),mellszívóval(Avent kézi,nem volt jó),most pedig nem tudom őket eladni,alig-valamiért pedig nem akarom.

2010. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!