Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányomat hogyan...

10 hónapos kislányomat hogyan táplálhatom helyesen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy, mit, mikor és mennyit ehet, ihat, ill. mennyit kell? Nem szopizik, tápszert kap, és nagy étvágyú baba!Eddig átaludta az éjszakát, de mostanában éjszaka kétszer is eszik.Tápszert kap olyankor.
2009. márc. 28. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:

még annyit elfelejtettem, hogy a védőnőt kérdeztem, de neki mindig az a válasza, hogy óóó anyuka adjon neki bármit amit megkíván.akár chips-el is kínáljam meg.szerintem ez nem normális. sajnos a széklete szinte mindig kemény, keveset iszik, alig tudom rávenni.ja és nagyon hasfájós. :(

szeretném neki a legjobbat megadni és a legmegfelelőbbet, egyébként mindent megeszik, nem válogat

2009. márc. 28. 21:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! A témában még nem vagyok érdekelt - 8 hósak vagyunk - , de az megütött, hogy hasfájós a babád:( Tudom, milyen rossz nézni a pici szenvedését...Ha még nem próbáltad, ajánlom neked az aloe activatort, nekünk ez jött be hasfájásra.

Az, hogy a védőnő chipset is adna...hát, adja a sajátjának! Én sem adnám a helyedben!

2009. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!